HULLUD ÕHUSEIKLUSED | TOP 10 jahmatavat asja, mis on lennukis juhtunud

 (8)
HULLUD ÕHUSEIKLUSED | TOP 10 jahmatavat asja, mis on lennukis juhtunud
Pilt on illustreerivAhmed Saffu / Unsplash

Mida hullumeelset sina lennureisil kogenud oled? Oled ehk lennukis sünnitanud, kuulnud piloodilt, et kütus on otsas, puutunud kokku märatsejatega? Vaevalt. Järgevalt saad aga lugeda kümnest jahmatavast juhtumist, mis õhulinnu pardal on aset leidnud.

Kui lennuk tegi hädamaandumise

Kõigepealt muretsed, kas jõuad lennujaama ja õigel ajal pardale. Kui oled aga pabistaja, muudavad koormat oluliselt raskemaks igasugused võimalikud hädaolukorrad. Mõnikord midagi hirmsat juhtubki. Reisiblogija Janice Holly Booth ehk ärev reisipreili koges lennul Phoenix’ist Palm Springsi midagi õudset. Lend, mis pidi kestma 45 minutit, kestis hoopis 90 minutit. Janice’i lugu on järgmine:

Lennuk värises ja tegi imelikke hääli. See justkui oleks hakanud koost lagunema. Minu kõrval istus umbes 80-aastane naine, kes oli muutunud väga vaikseks. Ülejäänud meie ümber karjusid, oksendasid või paanitsesid, aga proua oli vana rahu ise. Ütlesin talle, et ta on kuidagi rahulik. Ise olin näost kaame ja hoidsin higiste kätega toolist kinni. Ta ei vaadanud aga minu poolegi, vaid jõllitas aknast välja. Seejärel keeras ta minu poole ja vaatas mulle otsa ning ütles midagi jahmatavat. Ta ütles, et on seda liini tosin korda lennanud ja lennuk pole kunagi nii kaua õhus olnud. Niisiis loeb ta oma palveid.

Seotud lood:

Ühtäkki kostus raadiost piloodi hääl, kelle sõnul olime sunnitud Yumas hädamaandumise tegema. Ta ei hakanud asja ilustama ja ütles, et maandumine tuleb küllaltki karm. Lennuk rappus ja krigises edasi kuni lõpuks lendasime läbi paksude pilvede. Meie ees oli pisike maandumisrada. Paistsid tuletõrjeautod ja tuletõrjujad.

Pärast maandumist tormasime esimese asjana lennukist maha. Vaatasin veel selja taha ja nägin, et lennuki kere peal olid kütusenired. Meil keelati asju kaasa võtta ja mind saadeti koos teiste reisijatega Yumas asuvasse väikesesse terminali. Tundide kaupa olime pisikeses ruumis kokku pressitult nagu kilud karbis. Me ei tohtinud kellelegi helistada. Isegi tualettruumi lubati minna ainult valvuri saatel ja kaasa ei tohtinud võtta ühtegi isiklikku asja. Mul polnud aimugi, mis toimub. Kuna piloot istus minu lähedal, siis tänasin teda ohutu maandumise eest. Küsisin, kas ta kartis. Ta vastas, et alguses oli ta täiesti rahulik, aga kui kütus otsa sai, hakkas ta tõepoolest veidi muretsema. Olin tükk aega sõnatu.

Noolega paremale liikudes saad lugeda järgmisi juhtumeid, üks hullem kui teine. Kui ka sinu reisipagasis on mõni lennukil juhtunud hull sündmus, anna sellest ka meile teada, kirjutades meiliaadressil reisijuht@delfi.ee. Siis saame meie need lood avaldada ja põnevat lugemist jätkub kõigile.