Hotellid üle maailma pakuvad müügiks vautšereid, mille väärtus on hiljem neid kasutades 50% suurem

 (3)
Hotellid üle maailma pakuvad müügiks vautšereid, mille väärtus on hiljem neid kasutades 50% suurem
Pilt on illustreerivFoto: Pixabay

Raskel ajal, kui hotellid on tühjad, pakuvad osad hotellid müügiks kinkekaarte, mida saab kasutada enda soovitud kuupäevadel tulevikus ja mille väärtus on 50% suurem kui kinkekaardi eest makstud summa. Valikus on hetkel hotelle USA-s, Argentinas, Balil, Costa Ricas, Itaalias, Keenias, Mehhikos, Tais ja Ühendkuningriikides.

Näiteks kui osta 200-dollariline hotelli vautšer, siis saab kasutada hiljem seda 300 dollari väärtuses. Enamike hotellide puhul kehtivad vautšerid kasutamiseks ca kaks aastat. Kui aga hotell sulgeb näiteks majanduslike probleemide tõttu uksed enne, kui te seda kasutada jõuate, siis makstakse raha tagasi.

Teenust vahendab USA ettevõte Porter & Sail. Vaata lisa nende kodulehelt.

Allikas: Reisidiilid

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!