Hotell, kus numbritoa võtjale antakse kätte ka Ferrari võtmed


Hotell, kus numbritoa võtjale antakse kätte ka Ferrari võtmed
Ferrari California T.https://auto.ferrari.com/

Ferrari on luksuse ja kiiruse sümboliks. Seega pole ka imeks panna, et Californias, igati päikeselises ja kuldses osariigis, täpsemini Los Angelese Beverly Hillsi linnaosas paiknev hotell Mr. C otsustab panustada Ferraridele.

Hotell üritab juba interjööri ja õhustikuga meenutada Veneetsia linna Itaaliast, ja ka külastajad peavad saama võimaluse liikuda nagu itaallased. Täpsemini, nagu ülirikkad itaallased. Juba lennuväljal ootab hotelli tulevat klienti ees Itaalia auto, vastavalt soovile kas 1957. aasta Fiat 500 või igati kaasaegne Ferrari California T.

Ka hotellitoaga käib kaasa Itaalia auto. Fiat+ tuba on küll oluliselt odavam (361 dollarit öö), kui Ferrari+ tuba (1308 dollarit öö), aga igatahes numbritoa võtjale antakse kätte ka vastava luksusauto võtmed. Mõistagi rendiks, mitte omandiks. Ferrari-tuba on mõistagi ka oluliselt luksuslikum.

Hollywoodi külastades võib tõesti olla prestiiži küsimus, kui sul Ferrari istumise all või mitte, aga tõsi, Fiat 500 pakiruum on suurem, linnas šoppamiseks võib see tuba olla igatahes parem valik.

Fiat 500 1957. aasta mudel Fiati muuseumis. Wikimedia commons