HIRMSAD LOOD | Kuus uskumatut reisikogemust, mis võivad juhtuda meist igaühega

 (13)
HIRMSAD LOOD | Kuus uskumatut reisikogemust, mis võivad juhtuda meist igaühega
Pilt on illustreerivFoto: Pixabay

Maailmas ringi reisides võib ette tulla palju ootamatuid olukordi. Mõni neist võib aga alatiseks meelde jääda. Tuntud reisiblogijad jagavad oma kõige kohutavamaid reisilugusid, mida on tõesti raske uskuda.

Unustamatu Sahara — Gina, blogi Jet Set and Forget


Sahara kõrbe kajastatakse sotsiaalmeedias kui imeilusat maad liivaluidetega, kaamlitega ja kõige vapustavamate päikeseloojangutega. Reaalsus oli aga hoopis teistsugune. Valesti läks mitmeid asju nagu reisidel ikka, kuid üks olukord oli nii jabur, et see kõlab lausa uskumatuna.

Maksime Sahara tuuri eest, mis lubas pakkuda muuhulgas ka korralikku vannituba ja tualetti. Kohale jõudes teatati aga, et tualeti kasutamiseks tuleb liiva sisse auk kaevata. Lahkelt jagati veel nõuannet tualettpaberiks valida liiva seest need paberitükid, mis otsapidi väljas on, et mitte sattuda paberi otsa, mida keegi teine just kasutanud on. Oma paberit meil mingil põhjusel kaasa tuua ei palutud.

See pole isegi loo kõige hullem osa. Laagriplats polnud kaetud ainult inimese väljaheidetega, vaid ka kaamlite omadega. Fekaalid olid kõikjal! Telkides magamiseks oli liiga palav ja nii olime sunnitud magama väljas, keset pabulaid.

Seotud lood:

Käte pesemise võimalust polnud kuskil. Kujutasime ette, kui mustad olid sellises keskkonnas nende inimeste käed, kes klientidele süüa tegid. Parem mõte tundus söömata jätmine.

Järgmised uskumatud reisilood leiad noolega paremale liikudes!