Head uudised: Finnair avab otselennuliini Minskisse ning pikendab Chicago ja San Francisco marsruutide opereerimisperioodi

 (2)
Turule tuleb ka uus teenus!
<div>Head uudised: Finnair avab otselennuliini Minskisse ning pikendab Chicago ja San Francisco marsruutide opereerimisperioodi</div>
MinskPanthermedia / Scanpix

Finnair avab 9. juunil aastaringse otseliini Helsingi ja Minski vahel. Lendusid nimetatud marsruudil hakatakse opereerima lennukiga Embraer 190 kaks korda nädalas teisipäeviti ja laupäeviti.

Lisaks hetkel koostöös Belaviaga opereeritavatele lendudele kasvab seega iganädalaste Helsinki ja Minski vaheliste lendude arv neljani.

“Otselend Helsingi ja Minski vahel loob hästi toimiva ühenduse Valgevene ning Põhja-Ameerika vahele. Samuti ühenduvad uued lennud väga hästi meie Aasia ja Euroopa lendude graafikuga,“ ütles Finnairi kommertsdirektor Juha Järvinen.

Lisaks teatas Finnair, et pikendab Chicago ja San Francisco marsruutide opereerimisperioodi eeloleval sügisel. Helsingi-Chicago suunal lennatakse kaks korda nädalas kuni 3. detsembrini ning San Francisco suunal samuti kaks korda nädalas kuni 5. detsembrini.

“Möödunud suvel olid Chicago ja San Francisco meie klientide seas väga populaarsed ning nõudlus nendele marsruutidele on kõrge ka eelolevaks suveks. Seega on mul väga hea meel, et saime nende liinide opereerimise perioodi pikendada. See muudab mugavamaks ka detsembri alguses toimuval tehnoloogiakonverentsil Slush osalemise,“ selgitas Järvinen.

Seotud lood:

Finnair opereerib lendusid Ameerika Ühendriikidesse koostöös American Airlines´i, Bristish Airways´i ning Iberiaga. Koostöö erinevate partneritega pakub klientidele täiendavaid lendude valikuid, paremaid ühendusi ning hindasid atlandiülestel marsruutidel. Hetkel opereerivad neli nimetatud lennundusettevõtet kokku enam kui 100 igapäevast edasi-tagasi lendu Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel.

Veel teatas Finnair täna oma plaanist tuua Eestis turule uus teenus nimega Finnair Holidays, mis kombineerib paketireisi ja omal käel reisimise parimad omadused.

Finnair Holidays on teenus, mille puhul saab reisija ise lähtuvalt oma eelistustest kombineerida lennud kvaliteetse hotelli ja sihtkohas pakutavate lisateenustega, mis on kõik välja valitud koostöös professionaalsete reisikorraldajatega. Finnair Holidays pakub enam kui 100 sihtkohta 40 erinevas riigis, kus igaühes saab valida mitmete hotellide vahel. Finnair Holidays toob klientideni intrigeerivad sihtkohad Euroopas, Aasias ning Ameerika Ühendriikides. Pakutavad valikud sobivad nii nädalavahetuseks Londonisse pagejatele, kaheks nädalaks Maldiividele romantikareisile suundujatele kui ka New Yorki shopingureisile sõitjatele.

Finnair Holidays reisi saab kokku panna ja osta läbi Finnairi veebilehe aadressil Finnair.ee/holidays. Valitud puhkuse pikkuseks võib olla üks kuni 14 päeva.

“Finnair on Eestis tuntud ettevõte ning meil on suur heameel tuua siin turule oma täiesti uus teenus, mis sobib suurepäraselt eelkõige neile, kes on seni oma reisi kokkupanemiseks kasutanud mitme erineva pakkuja teenuseid,” ütles Finnairi kommertsjuht Juha Järvinen. “Finnair Holidays on uudne võimalus luua oma näo järgi puhkuseelamus. Lennud, majutus ja täiendavad teenused sihtkohas, mis loovad ideaalse puhkuseelamise, on nüüd kõik saadaval ühelt aadressilt. See on väga lihtne ja muretu võimalus unikaalse puhkuse planeerimiseks,” selgitas Järvinen.

Kliendid saavad Finnair Holidays´i kaudu nautida ka Finnair Plus programmi eeliseid. Finnair Holidays reisid annavad hulgaliselt Finnair Plus punkte. Lisaks lendudelt teenitud punktidele saavad kliendid lisapunkte igalt eurolt, mis nad Finnair Holidays teenuse kaudu reisi reserveerides kulutavad. Samuti saab Finnair Holidays reise soetada Finnair Plus punktide eest.