Go Hotel Shnelli pakub alates tänasest uusi linna suurimaid peretubasid

 (2)
Go Hotel Shnelli pakub alates tänasest uusi linna suurimaid peretubasid
Uus peretuba.Foto: Go Hotel Shnelli

Balti jaama kõrval Tallinnas laienemistööd lõpetanud Go Hotel Shnelli avab 1. maist 13 uut linna kõige avaramat apartement-tüüpi peretuba.

Uute tubade keskmine suurus jääb vahemikku 40-50 ruutmeetrit ja mahutavad need peretoad vähemalt neljaliikmelise pere või sõpruskonna. Kolmeteistkümnest apartemendist kolm on kahetoalised.

Go Hotel Shnelli tegevjuhi Hanna Kilumetsa sõnul on nõudlus avarate peretubade järele olnud juba enne avamist suur ning näiteks maipühade tipp-perioodiks on apartemendid juba välja müüdud.

"Uute peretubade eeliseks on ruumikus ning mugavus. Kui varem mahtus ühte hotellituppa lisaks kahele lapsevanemale üks laps, siis uued peretoad mahutavad ka paljulapselise pere,“ ütles Kilumets.

Kui tavaliselt on hotellis toad enam-vähem ühesugused, siis kõik Go Hotel Shnelli uued suured apartemendid on erinevad. Kogu sisustuse on valmistanud Eesti tootjad, kasutatud on mahedaid toone, millele annavad kontrasti erkrohelised detailid. Lisaks ootuspärasele on toad varustatud kööginurga ning tavalisest ruumikama vannitoaga.

Go Hotel Shnelli laienduse kogumaksumuseks kujunes ligi pool miljonit eurot.

Peretoa kööginurk. Foto: Go Hotel Shnelli