Geniaalne! See USA artisti loodud väljapanek tõestab ilmekalt, et elame Instagrami ja eneseimetluse ajastul

 (1)
Vaata fotosid!
Geniaalne! See USA artisti loodud väljapanek tõestab ilmekalt, et elame Instagrami ja eneseimetluse ajastul
Foto: SelfieCircus

Los Angeleses asuvas riidepoes avati hiljuti eralennuki sisemust imiteeriv installatsioon, mida paljud inimesed sotsiaalmeedias vale mulje jätmiseks ära kasutavad. Tegelikult on tegemist ühe kohaliku artisti püüdega juhtida tähelepanu ühiskonnas levivale nartsissismile.

Instagrami kuldajastul tahaks ju paljud meist teha pilte eralennukite, jahtide, sportautode jne tausta. Ainuke probleem on asja juures on fakt, et suurel osal inimkonnast pole see võimalik, kuna sellised luksusasjad maksavad roppu raha. Näiteks ainuüksi kahetunnine lend eralennukiga maksab juba ligi 7000 dollarit per inimene, vahendab USA väljaanne Insider.

Sellele justkui "probleemile" on aga lahenduse leidnud USA ettevõtja ja artist nimega Matty Mo, kes lasi ühte LA-s asuvasse Fred Segali poodi üles seada eralennuki sisemust imiteeriva väljapaneku nimega Private Jet Experience.

Loomulikult on üliluksuslik keskkond meelitanud sadu inimesi ennast selle taustal pildistama ja oma Instagrami jälgijatele jätma muljet, justkui reisitaks eralennukiga.

Seotud lood:

Mo põhjendas meediale saadetud avalduses, et selline väljapanek tehti, kuna ka tavainimestele soovitakse anda võimalus postitada endast sarnaseid pilte, nagu seda teevad kuulsused.

"Enamik inimesi ei suuda endale eralennukit lubada ja selliselt me demokratiseerime pääsu tagatuppa, mis on seni olnud avatud vaid rikastele ja kuulsatele," lisas Mo.

Tegelikult soovib aga artist tõmmata tähelepanu asjaolule, et tänapäeva ühiskonnas ei peaks me uskuma kõike, mida sotsiaalmeedias näeme või kuuleme. Lisaks soovib artist näidata, et ühiskonnas on liiga palju pealiskaudsust, eneseimetlust ja raha, kui peamise edu näitaja propageerimist.

Nimetatud installatsiooniga plaanib artist 2019. aasta jooksul veel mitmekümnesse linna jõuda.

Vaata ka inimeste sotsiaalmeediasse postitatud pilte, justkui oleksid nad eralennukis:

View this post on Instagram

Wheels up!✌🏾✈️

A post shared by Poor Sport (@thepoorsport) on

View this post on Instagram

No jet lag 🛩😴

A post shared by Edison Martin (@e_martn) on

Rohkem pilte näeb artisti Instagrami kontolt!