FOTOD │ Kolm pisikest ja pilkupüüdvat ratastel suvekodu, millega matkama minna


FOTOD │ Kolm pisikest ja pilkupüüdvat ratastel suvekodu, millega matkama minna
Foto: Kollaaž

Nüüd, kus privaatsus ja isoleeritus on saanud meie igapäevaseks osaks, tuleb ka reisimine enda jaoks ümber
mõtestada ja vältida rahvarohkeid kohti. Kõige targem on kodus püsida, kuid ohutult Eesti kauneid maapiirkondi ja loodust avastada pakub head vaheldust tubasele elule. Eriti kui teha seda täiesti koduväärses haagises nelja seina vahel. Leidsime mõned ägedad lahendused, millega oleks ju vahva mööda kevadist Eestimaad ringi vurada?

1. Väike kodu suure terrassi, kamina ja stiilse vannitoaga

Kodu ratastel ei pea olema pisike ja kitsas treiler, kus vaevu liikuma mahub. See elamine paistab lisaks avaratele eluruumidele silma ka mõnusa terrassiga, mis teeb silmad ette nii mõnelegi “päris” kodule.

Interjöör on kujundatud mõnusalt maalähedases stiilis — seinad on kaetud puitlaudisega ja tube eraldavad üksteisest praktilised ja ruumisäästlikud aidaustest inspireeritud lükanduksed.

Et ruumi jaguks nii valgust kui ka avarust, on arhitektid maja projekteerides olnud akendega helded.

Aknad on ka lae alla ehitatud pisikesel magamistoal — õueruumi asemel on nad aga avatud hoopis elutuppa, kus valgusest puudust ei tule.

Seotud lood:

Luksuslik punkt perfektsele suvilale on loomulikult mugav vannituba. Põhjamaises stiilis viimistlust rikastab suur katuseaken, kust on dušši võttes tore pilvi lugeda. Majast ei puudu ka hubane kamin, mille ees jahedamaid suvepäevi nautida.

Fotod: tinyheirloom.com