Finnair lisab Bangkoki liinile kolm uut lendu

 (9)
Finnair lisab Bangkoki liinile kolm uut lendu
Foto: Finnair

Finnair lisab selle aasta lõpus Bangkoki liinile kolm uut lendu nädalas. Lisalennud tuuakse liinile Aasiasse reisimise kõrghooajaks 30. detsembrist kuni järgmise aasta 27. märtsini.

30. detsembrist 2014 kuni 27. märtsini 2015 saab Finnairiga Bangkoki lennata 17 korda nädalas.

Finnairi Baltimaade müügijuhi Arunas Skuja sõnul on Tai olnud pikka aega soomlaste, eestlaste kui ka teiste Põhja-Euroopa reisijate seas kõige enam külastatav piirkond Aasias. "Lisalennud Bangkoki vastavad kõrghooajal tekkivale nõudlusele ning muudavad Taisse reisimise mugavamaks nii äri- kui puhkusereisijatel," ütles ta.

Finnairil on Euroopa lennufirmadest kõige rohkem lende Bangkokki ning mitmetesse teistesse Aasia sihtkohtadesse.

"Lisalennud aitavad Finnairil saavutada seatud eesmärki kahekordistada oma kasumit läbi Aasia lennuliikluse aastatel 2010–2020," lisas Skuja.

Bangkoki lisalendudel hakkab opereerima Airbus A340 kahe reisijaklassiga. Lisalennud hakkavad väljuma teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. Lennud väljuvad Tallinnast ümberistumisega Helsingis kell 17:25 ja saabuvad Bangkoki Suvarnabhumi lennujaama järgmisel hommikul kell 11:00. Tagasilennud lahkuvad Bangkokist kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti kell 12:45 ja maanduvad peale Helsingis ümberistumist Tallinnas kell 20:45 kohaliku aja järgi.