Estravel laieneb esimese Balti riikide reisibüroona USA turule

 (2)
Estravel laieneb esimese Balti riikide reisibüroona USA turule
Estravel

Eesti suurim lennu- ja reisiagentuur Estravel AS avas USA tütarfirma Phoenixis, Arizona osariigis. Estravel on esimene reisiagentuur Balti regioonis, kes on USA turule jõudnud.

Sajaprotsendiliselt Estravelile kuuluva ettevõtte nimi on Preferred Travel Services LLC. Ettevõtte büroo ja klienditeenindus asuvad USA suuruselt viienda linna Phoenix'i trendikas Biltmore’i linnaosas. Ettevõttes asub stardihetkel tööle viis inimest.

Estraveli tegevjuhi Anne Samliku sõnul on USA turule laienemisest kasu eelkõige koduturu eestimaalastest klientidel: “Eesti inimestest Estraveli kliendid saavad nüüdsest reise osta USA siseturu soodushindadega, mis on kättesaadavad vaid Ühendriikides registreeritud reisiagentuuridele või USA residentidele. Eesti tuhandetele era- ja äriklientidele on see tugev argument, miks eelistada Estravelit."

Visit Arizona

Tütarfirma avamisel Phoenixis ütles Estraveli põhiaktsionär ja juhatuse liige Aivo Takis, et Estravelile on ühtaegu privileeg ja suur väljakutse olla esimene USA reisiteenuste turule sisenev reisiagentuur Eestis ja terves Balti regioonis: “Iga nurga alt vaadatuna on tegu unikaalse ja maailma suurima turuga. Ehkki oleme siinse keskkonna mastaape arvestades väiketegija, on meil ärieduks kõik eeldused olemas, sealhulgas kontsernisisene sünergia,” selgitas Takis uuele turule mineku erilisust.

Preferred Travel Services'it juhib Eestist pärit turismiprofessionaal Olja Müürsepp, kes on viimased 28 aastat elanud Los Angelesis ja Phoenixis. Viimased 20 aastat töötas Olja USAs maailma suurima reisibüroo American Express Travel tippspetsialistina. Olja alustas oma erialast karjääri 80ndatel aastatel Eestis, töötades reisibüroos Sputnik siseturismi spetsialistina.

Vasakul Estraveli juhatuse liige Aivo Takis, paremal Preferred Travel Services LLC direktor Olja Müürsepp. Estravel

Preferred Travel Services direktor Olja Müürsepp kommenteeris uudist nii: "Mul oli väga hea meel võtta vastu Estraveli pakkumine asuda juhtima Estraveli tütarfirmat ja teha seda just minu kodulinnas Phoenix’is. Mul on siin tubli meeskond, koos kellega me anname endast parima, et olla sama edukas kui meie emafirma Eestis.” Oma kodulinna kohta lisas Müürsepp: "Kutsun kõiki eestlasi külastama Arizonat, kus lisaks kuumale päikesele ja suurlinna Phoenix võludele on ka palju muid vaatamisväärsusi. Eriti muidugi meie maailmakuulus Grand Canyon, mida te lihtsalt peate oma silmaga nägema!"

Estravel on Eesti vanim ja suurim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo, mis tegutseb alates 1988. aastast ning omab otse või tütarfirmade kaudu reisibüroosid viies riigis - lisaks Eestile ka Lätis, Leedus, Austraalias ja alates tänasest ka USAs.

Estravel