Estonian Air laiendas mandritevaheliste lendude pakkumiste valikut


Estonian Air laiendas mandritevaheliste lendude pakkumiste valikut
Reuters/Scanpix

Tänu koostööle lennufirmadega SAS ja KLM Royal Dutch Airlines laienes Estonian Airi kodulehel pakutavate mandritevaheliste lendude valik.

Lisaks 190 sihtkohale Euroopas pakub Estonian Air oma kodulehel lennupileteid sellistesse maailma suurlinnadesse, nagu Atlanta, Bangkok, Boston, Kaplinn, Chicago, Curacao, Delhi, Dallas, Denpasar (Bali), Dubai, Houston, Johannesburg, Kuala Lumpur, Mumbai, Muscat, Mexico City, Miami, Minneapolis, Montreal, New York, Osaka, Peking, Sao Paulo, San Francisco, Seattle, Shanghai, Singapur, Taipei, Teheran, Tokyo, Toronto, Vancouver ja Washington.

Lend Eestist transiitlennujaama ja tagasi toimub Estonian Airiga. Jätkulennule suundujatele kehtivad kõik partnerlennufirma pileti- ja pagasireeglid.

Mandritevaheliste lendude sõiduplaani ja piletihinna kuvamine Estonian Airi kodulehel on kiire ja lihtne ning toimub sarnaselt mis tahes Euroopa lennu puhul.

Estonian Airi kodulehel kuvatud hinnad sisaldavad kõiki makse ja tasusid. Hinnad võivad muutuda sõltuvalt kohtade saadavusest lennule, kohtade arv on piiratud.