Estonian Air avab suvehooaja: pühapäeval algavad lennud Splitti ja teisipäeval Milanosse


Estonian Air avab suvehooaja: pühapäeval algavad lennud Splitti ja teisipäeval Milanosse
Spliti rannapromenaad sumedal ööl.Foto: (CC) Michael Angelkovich / Wikipedia

Estonian Air hakkab jälle lendama oma suvistesse sihtkohtadesse - Splitti ja Milanosse.

Ülehomme, 19. aprillil 2015 algavad taas eestis juba eelmistel hooaegadel populaarseks osutunud Estonian Airi lennud Tallinna ja Spliti vahel ning seoses EXPO maailmanäitusega Tallinna ja Milano vahel.

Split on Horvaatia suurim ja ühtlasi vanim linn Aadria mere rannikul. Arvatavalt umbes 1700 aastat vana Split on Horvaatias tähtsaks linnakeskuseks ja luksusliku puhkuse majakaks. Splitis on põnevaid kultuurilisi vaatamisväärsusi, millest tuntuim on Diocletianuse palee. Pärast muuseumide külastust saab lõõgastuda pererestoranides, baarides ja kohvikutes. Kindlasti tuleks suunduda ka Aadria mere saartele ning sisemaale, et avastada selle maa ülejäänud imetabast osa. Külastamist väärib ka rikkaliku looduse ning kaunite koskede poolest tuntud Krka rahvuspark.

Estonian Airi lennud Splitti toimuvad kord nädalas pühapäeviti. Ajavahemikus 24. juunist kuni 26. augustini toimuvad lennud kaks korda nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti. Alates 30. augustist jätkuvad lennud kord nädalas pühapäeviti. Lennuliin jääb avatuks 25. oktoobrini 2015.

Seotud lood:

Teisipäeval, 21. aprillil 2015 avab Estonian Air aga lennuliini Tallinna ja Milano vahel.

Milano Toomkirik. Foto: (CC) Friedrichstrasse / WIkipedia

Milano, kus sel aastal toimub EXPO maailmanäitus, on Põhja-Itaalia suurim linn ja arvatavasti üks stiilsemaid linnu maailmas. Siit leiab arvukalt huvitavaid ja imelisi meistriteoseid, mis ületavad kõik ootused ja lootused! Milano on ka moepealinn, millest ei saa üle ega ümber. Kui poodidest hakkab pea ringi käima, siis tuleb restoranide kord pakkuda parimaid maitseid Milano moodi.

Estonian Airi lennud Milanosse toimuvad kaks korda nädalas teisipäeviti ja pühapäeviti. Lennuliin jääb avatuks 25. oktoobrini 2015.