Esimene non-stop liinilend Londonist Austraaliasse kestab 17 tundi

 (19)
Esimene non-stop liinilend Londonist Austraaliasse kestab 17 tundi
Qantas

Nüüd saavad soovijad Austraaliast Perthist Qantas Airlines’iga otse, ilma vahemaandumisteta Londonisse lennata. Pileteid sellele liinile hakati müüma 27. aprillil.

Tegemist on esmakordse võimalusega, kui eurooplased saavad ilma vahemaandumisteta Austraaliasse lennata. Kuigi piletite hinnad pole just madalaimate killast (turistiklassi alates 2270 USD), on broneerimine avatud. Lennud algavad 2018. aasta märtsis.

Qantase juhid loodavad, et igapäevased lennud Londoni ja Perthi vahel elavdavad reisijate liikumist Inglismaa, Euroopa ja Austraalia suunal.

„See lennuliin teeb Lääne-Austraaliast uue värava, mille kaudu turistid saavad Austraaliasse siseneda. Olles teinud eelnevalt uurimistööd, teame, et isuäratavaid paiku, mida britid ja ka teised eurooplased Lääne-Austraalias avastada võiksid, on palju. Samamoodi austraallastel Londonis. Perthis peatuvad ja soovivad sealt Inglismaale reisida paljud ärireisijad,“ selgitas Qantase tegevjuht Alan Joyse.

Otselennud Ameerikast Austraaliasse – näiteks San Franciscost, Los Angelesest ja Dallasest – on toiminud juba mõnda aega.

Allikas: travelandleisure.com