Elu võimalus! Võida koos oma armastatuga öö "Romeo ja Julia" kangelanna kodus Veronas

Kandideerida saab 2. veebruarini
Elu võimalus! Võida koos oma armastatuga öö "Romeo ja Julia" kangelanna kodus Veronas
Casa di Giulietta: üks paar saab siin valentinipäeva öö veetaFoto: Pixabay

"Romeo ja Julia" on läbi aegade üks tuntumaid armastuslugusid. Nüüd on ühel paaril võimalus enda sisemised Romeo ja Julia üles leida. Seda loomulikult ilma mürgita. Nimelt pakub Airbnb ühele paarile võimalust veeta öö Julia ajaloolises kodus.

Veronas asuv Casa di Giulietta on 13.sajandist pärit ridaelamu, mida peetakse "Romeo ja Julia" kangelanna kodu inspiratsiooniks. Tänasel päeval tegutseb seal muuseum. Maja saab oma esimesed ja ainsad külalised, kes seal öö veedavad, 14. veebruaril.

Enamus ajast on maja sisekujundus hästi lihtne ja tagasihoidlik. Selleks eriliseks sündmuseks on maja aga kaunistatud kristallide, küünalde ja lilledega. Paari, kes võidab, koheldakse terve nende sealviibimise aja kuninglikult. Neil on isegi isiklik teener. Paar saab osa ka privaatsest majatuurist. Lisaks viiakse nad "Romeost ja Juliast" inspireeritud linnatuurile.

See on ainulaadne võimalus ühele paarile, et oma armastust tähistada väga romantilises Veronas. Julia maja on seal üks tähtsamaid muuseume ja meelitab igal aastal kohale miljoneid turiste.

Airbnb võtab paaride avaldusi vastu 21. jaanuarist 2. veebruarini. Kirja tuleb panna oma armastuse lugu ja põhjus, miks just teie olete ideaalsed külalised.

Kandideerida saad SIIN!

Allikas: lonelyplanet.com