EKSKLUSIIVNE GALERII | Tallinnat väisas ultra-luxury klassi kruiisilaev Silver Spirit — vaata, milline see seestpoolt välja näeb

Ainult Delfis!
Kruiisilaev Silver Spirit
Kruiisilaev Silver SpiritFoto: Tiit Blaat

Täna hommikul sildus Tallinnas ultra-luxury klassi kruiisilaev nimega Silver Spirit. Nagu sel suvel Tallinna külastanud premium klassi kruiisilaevade — MSC Meraviglia ja Celebrity Reflectioni — puhul, pääsesid pardale vaid loetud eesti ajakirjanikud, kõik Delfist: fotograaf-videoreporter Tiit, Aleksandra (turist.ee) ja mina.

Tahad teada, mida me selles laevas nägime? Vaata siis suurt galeriid:

Silver Spirit kuulub luksuskruiisifirmale Silversea Cruises. Ehitatud aastal 2009, oli Silver Spirit luksuslaevabrändi kuues laev, mis seilanud juba paljudel maailma meredel. Aasta tagasi sai Silver Spirit põhjaliku uuenduskuuri — nimelt lõigati laev pooleks ja lisati keskele lisasektsioon. Enne 195,8 meetri pikkune laev kasvas töö käigus 210,7 meetri pikkuseks.

Silver Spiritil tavalisi kajutiteid polegi, ainult sviidid. Neis on olemas kõik vajalik ja rohkem ka. Ühe sviidi lahtisest uksest sisse piiludes registreerisime ära, et hügieeni eest hoole kandmiseks mõeldud minitooted kandsid Bvlgari märki. Meie giid aga mainis, et kui Bvlgari mingil põhjusel ei meeldi, võid vabalt valida mõne teise luksusbrändi minitooted.

Püsi lainel, homme avaldame veel ühe galerii, kus näitame, mida "lihtsal" buffet-lõunal süüa pakutakse.

Artikkel valmis koostöös kruiisikompaniiga BalticGSA. Uuri Silver Spiriti ja tema kruiiside kohta lähemalt SIIT!