Ei meeldi pidev nutujoru? Üks lennufirma näitab piletite broneerimisel, millistel istekohtadel asuvad beebid

 (8)
Ei meeldi pidev nutujoru? Üks lennufirma näitab piletite broneerimisel, millistel istekohtadel asuvad beebid
Unsplash

Kui kuulud nende hulka, kes ei suuda taluda lennukis nutva beebi lähedust, siis pead ilmselt väga lugu Jaapani lennufirmast, mis andis hiljuti teada, et täiendab oma teenust võimalusega valida pileteid ostes istekoht, mis ei asetse lastega reisijate läheduses, vahendab Lonely Planet.

Japan Airlines pakub võimalust vaadata piletit ostes, millistel istmetel paiknevad reisijad lastega vanusevahemikus 8 päeva ja kaks aastat. Omanäoline "beebikaart" võimaldab osta pileti potentsiaalsest jonnipunnist võimalikult kaugele. Küll aga ei anna see sajaprotsendilist vaikuse ja rahu garantiid, kuna viimase minuti reisijana või turistide grupi osana võivad tited ikkagi lähedusse sattuda.

Loomulikult on säärane "lisateenus" reisijad polariseerinud - ühed tervitavad seda kahe käega, samas kui teised leiavad, et tegu on laste ja lapsevanemate diskrimineerimise ja nende suhtes vaenuliku käitumise õhutamisega. Seetõttu tuleb alati meeles pidada, et nutvad beebid lennukis on põhjustavad eeskätt stressi oma vanematele, kes tunnevad end kaasreisijate ees süüdi, mistõttu tasub alati sõbralikkust üles näidata.