Eestlase jaoks väga oluline lennufirma Finnair hakkab juulist tasapisi lennugraafikuid taastama


Eestlase jaoks väga oluline lennufirma Finnair hakkab juulist tasapisi lennugraafikuid taastama
Foto: Pixabay

Finnairi ärijuht Ole Orvér on öelnud, et eeldatavalt hakkab kogu lennutööstus taastuma alates juulist. Nende eesmärk on juulis uuesti tööle saada 30 protsenti tavalendudest. Muuhulgas alustatakse taas pikamaalendudega Aasiasse.

Orvéri sõnul lisab ettevõte järgnevatel kuudel lennuliine ja sagedusi vastavalt nõudluse kasvule. Viimase uuringu kohaselt plaanivad juba paljud inimesed nii äri- kui ka puhkusereise. Siiski ollakse lendude lisamisel ettevaatlikud ning võetakse arvesse erinevates riikides olevaid reisipiiranguid.

Juulis alustab Finnair lende Tokyosse, Osakasse, Souli ja Bangkoki. Kohalike võimude nõusoleku saamisel jätkatakse lende ka Pekingisse, Shanghaisse ja Hongkongi. Augustis saab Finnairiga taas lennata Delhisse ja New Yorki. Talvepuhkuste hooajaks plaanitakse taastada lennud Miamisse, Krabisse ja Phuketisse.

Euroopas keskendub Finnair esmalt põhisihtkohtadele nagu Berliin, Brüssel, Budapest, Kopenhaagen, Dublin, Düsseldorf, Edinburgh, Frankfurt, Göteborg, Genf, Hamburg, London, Malaga, Manchester, Moskva, München, Oslo, Pariis, Praha, Riia, Tallinn, Stockholm, Sankt-Peterburg, Vilnius, Viin ja Zürich.

Augustis saab taas lennata Barcelonasse, Milanosse, Madridi, Rooma ja Varssavisse.

Allikas: breakingtravelnews.com