Eesti parimad spaad lastele

 (6)
TERVISE PARADIIS
TERVISE PARADIISFoto: Ingmar Muusikus

Eesti spaades on tavaliselt ühe katuse all püütud mahutada nii lõbustus lastele kui lõõgastus suurtele - kus aga just lastel kõige lõbusam on?

Eesti spaad on unikaalsed selle poolest, et veekeskuse rõõmud ja lõõgastavad saunakompleksid sulavad siin sõbralikult kokku.
Kogu pere saab ühe katuse all nautida just enda maitse järgi meelelahutust. Lehekülje puhkaeestis.ee abiga teeme ülevaate laste lemmikutest Eestis.

Milline on vinge veekeskus? „Torud peavad olema! Sest muidu see pole veekeskus vaid niisama basseinituba," kuulutab seitsmeaastane asjatundja. „Selline, kus saab palju erinevaid asju teha," teatab õhinal teine, kümnene. „Selline kus saab pardiga sõita," arvab kolmene.

Tõde on kusagil vahepeal.

Atlantis H20 Aquapark

Üks eriliselt mitmekesine avastamispark asub Tallinna külje all Viimsis. Atlantis H20 Aquapark on tohutu suur ja põnev veetorude rägastik, kõige pikem neist pakub lausa 120 meetrist liugu. Saab proovida vastuvoolu ujumist nagu ehtsal jõel või lainetel hõljumist nagu päris merel. Pisikestele on oma miniliud ja turvaliselt madalad basseinid.

Seotud lood:

V Spa

artus pole üldse lugu, et meri kaugel – mitu Eesti toredaimat spaad! V Spa on kohalik magnet, kus on kõik olemas – lõbustused lastele, lõõgastav saunamaailm ja lisaks hulk hoolitsusi. Basseinialad on kujundatud nii õdusaks, et tunned end kui puhkusel paradiisisaarel.

V Spa Foto: V Spa

Tervise Paradiisis

Pärnu on Eesti suve- ja spaapealinn – uhkete basseinikomplekse on siin terve rivi. Lastega tasub peatuda Tervise Paradiisis. Sealne veekeskus koosneb neljast torust, hüppeplatvormist ning iga ilmaga avatud välibasseinist.

TERVISE PARADIIS Foto: Ingmar Muusikus

Georg Otsa Spa

Saaremaale meelitavad puhkajaid sealsed meretaguselt rahulikud spaad. Georg Otsa Spa on erakordselt lõõgastav paik, kus saab kogu perega hullata mitmes basseinis ja pisikestel silma peal hoida klaasseintega saunas.