Eesti on imeilus | Vaata parimaid kevadhetki Instagramis ja tee järele!


Tuhala nõiakaev ujutab
Tuhala nõiakaev ujutabFoto: Ilmar Saabas

Kauaoodatud kevad on lõpuks kohale jõudnud ja mis võiks olla veel parem viis avastada maalilisi kevadsihtkohti kui läbi visuaalse retke Instagramis. Pärast seda on paras aeg minna reaalsele retkele!

Paljudel meist on kaameraga nutitelefonid, nii saate ka oma kevadised hetked jäädvustada, aga vaata kõigepealt #VisitEstonia valikut.

Valaste juga

Valaste juga on oma 30 m kõrgusega Eesti kõrgeim juga. Siit avaneb ka parim vaade Ontika pankrannikule ja unikaalsele klindimetsale.

Soomaa Rahvuspark

Kadrioru park

Kadrioru park on Eesti silmapaistvaim lossi- ja linnapark, mille populaarseimad jalutuskohad on Luigetiigi lillepeenardega kaunistatud ümbrus ning sealt lossi juurde viiv promenaad.

Tuhala nõiakaev

Haapsalu raudteejaam

Maaliline raudteejaam koosneb neljast osast — siin on reisijatehoone, Imperaatoripaviljon, neid ühendav katusealune ja ainulaadne 216 m pikkune kaetud perroon.

Viljandi lossipark

Treppoja joastik

Siinne joastik on üks Eesti kaunemaid, kus sajakonna meetri ulatuses on 6 erinevat astangut, mille kõrgus ulatub kuni 1,5 meetrini.

Seotud lood:

Tahkuna tuletorn

Laulasmaa rand

Laulasmaa rand on nime saanud jala all “laulvate liivade” järgi. Kauni männimetsaga ümbritsetud valge liivaga rand on populaarne puhke- ja tervisespordipaik.

Laulasmaa rand Laulasmaa rand on nime saanud jala all "laulvate liivade" järgi. Kauni männimetsaga ümbritsetud valge liivaga rand on populaarne puhke- ja tervisespordipaik.

Ülikoolilinn Tartu

Allikas: visitestonia.com