EESTI NAINE POLAARMATKAL | Nii see algas: ettevalmistused ja kohtumine meeskonnaga

Vaata videot: 1. osa
EESTI NAINE POLAARMATKAL | Nii see algas: ettevalmistused ja kohtumine meeskonnaga
Kuvatõmmis videost

Kaks päeva enne Fjällräven Polar 2019 ametliku programmi algust saime kõikide osalejatega kokku Stockholmis, et üksteisega enne intensiivset matka tutvuda ning üheskoos selles kaunis linnas aega veeta. Sain ka endale ühe toreda Eesti lipu meisterdada — ikka selleks, et Eesti lippu kõrgel hoida! Iga koosveedetud päevaga ootusärevus aina kasvas ning kui me viimaks korraldajatega kohtusime, et suutnud me enam oma elevust vaka all hoida.

Vaata videot:

Fjällräven Polar on varustusetootja Fjällräveni poolt korraldatav 300-kilomeetrine kelgukoeramatk polaarjoone taga Põhja-Rootsis, mille eesmärk on näidata, et õige varustusega saab igaüks ekstreemsetes olukordades hakkama. 2019. aasta polaarmatkal oli osalejaid üle maailma — Argentiinast kuni Taiwanini, ning kõik said lumiste oludega seal arktilises maailmas suurepäraselt hakkama.

2019. aasta Fjällräven Polaril osales taas eestlane. 34000 häälega võitis Maiu Lünekund koha 2019. aasta polaarmatkale, kus enne teda on käinud vaid 2 Eesti esindajat. Nüüd on Maiul matkal käidud ning hing emotsioone täis.

Maiu valmistas oma reisikogemustest terve rea videosid, mida nüüd Reisijuhiga jagab, sest ka Reisijuhi lugejatel oli tähtis roll, et Maiu matkale hääletada. Lisaks mõjub praeguses suvesoojas sutsuke lumist kelgukoeramaterjali väga värskendavalt.