EESTI NAINE POLAARMATKAL | Koerarakendi retke telgitagused

Vaata videot: 4. osa
EESTI NAINE POLAARMATKAL | Koerarakendi retke telgitagused
Kuvatõmmis videost

Teisel matkapäeval hakkasime harjuma oma rutiinsete laagritoimetustega ning kogesime, kuidas "päris elu" tegelikult koerarakendi retkel välja näeb. Sellest videost selgub ka see, mis saab siis, kui rakendisõidu ajal midagi käest pudeneb. Õhtuks olid korraldajad teinud meile mõnusa, sooja ja kõhtutäitva üllatuse, mis kõigile naeratuse näole tõi.

Vaata videot:

Fjällräven Polar on varustusetootja Fjällräveni poolt korraldatav 300-kilomeetrine kelgukoeramatk polaarjoone taga Põhja-Rootsis, mille eesmärk on näidata, et õige varustusega saab igaüks ekstreemsetes olukordades hakkama. 2019. aasta polaarmatkal oli osalejaid üle maailma — Argentiinast kuni Taiwanini, ning kõik said lumiste oludega seal arktilises maailmas suurepäraselt hakkama.

2019. aasta Fjällräven Polaril osales taas eestlane. 34000 häälega võitis Maiu Lünekund koha 2019. aasta polaarmatkale, kus enne teda on käinud vaid 2 Eesti esindajat. Nüüd on Maiul matkal käidud ning hing emotsioone täis.

Maiu valmistas oma reisikogemustest terve rea videosid, mida nüüd Reisijuhiga jagab, sest ka Reisijuhi lugejatel oli tähtis roll, et Maiu matkale hääletada. Lisaks mõjub praeguses suvesoojas sutsuke lumist kelgukoeramaterjali väga värskendavalt.