British Airways alustab homsest otselendudega Tallinna ja Londoni vahel

 (9)
British Airways alustab homsest otselendudega Tallinna ja Londoni vahel
British AirwaysBen Stansall, AFP / Scanpix

Suubritannia riiklik lennukompanii British Airways alustab homsest otselendudega Tallinna ja Londoni vahel, esialgu sügiseni planeeritud lennugraafiku kohaselt toimuvad lennud kaks korda nädalas teisipäeviti ning laupäeviti.

British Airwaysi Põhjamaade ja Baltimaade võtmekliendihalduri Satu Kalajaineni sõnul on British Airwaysil väga hea meel uue lennuliini avamise üle. “Oleme veendunud, et uue liini võtavad omaks nii tallinlased kui ka siin elavad välismaalased, sest nüüdsest avaneb võimalus lennata otse Heathrow lennujaama ning sealt edasi 209 sihtkohta üle maailma,” märkis Kalajainen. “Eesti paistab Suurbritannias silma oma särava restoranimelu ning ainulaadse kultuuri ja looduse koosluse poolest, seetõttu usume, et ka paljud Suurbritannia turistid leiavad oma tee Tallinnasse nautima teistsugust linnaseiklust,” lisas Kalajainen.
Edasi-tagasi lennupiletite hinnad Tallinn-London marsruudil algavad 130 eurost inimese kohta. Lennud toimuvad suveperioodil kaks korda nädalas. Teisipäeviti väljub lend Londonist kell 8 hommikul ja Tallinnast kell 13:55, laupäeviti väljub lend Londonist kell 15.45 ja Tallinnast kell 21.35. Heathrow lennujaam asub Londoni kesklinnast metroosõidu kaugusel

Fakte British Airwaysi kohta:
· British Airways lendab enam kui 200 sihtkohta üle maailma – 10 Suurbritannias, 106 Euroopas ning 83 sihtkohta mujal maailmas.

· Tänavusel suvehooajal teenindab British Airways iga päev ligi 1000 lendu neljast Londoni lennujaamast

· British Airways on üks maailma suurimaid rahvusvahelisi lennufirmasid, millega lendab pea 40 miljonit reisijat igal aastal

· Pikamaalendudel pakub British Airways valikut nelja erineva reisiklassi vahel

· British Airways investeerib igal aastal uutesse lennukitesse, tehnoloogiasse ning marsruutidesse.

· Suurem osa British Airwaysi lendudest väljub Londoni Heathrow lennujaama 5. terminalist, mille läbilaskevõime ulatub 30 miljoni reisijani aastas ning mis mahutaks 50 jalgpalliväljakut.

· Superbrands on Suurbritannias iga-aastane algatus leidmaks riigi tugevaimad tarbijale ning ettevõtetele suunatud kaubamärgid. Konkursile ei ole võimalik kandideerida ega Superbrandi staatust saada raha eest, väärikas nimetus antakse ettevõttele peale põhjalikku ja sõltumatut valikuprotsessi.

Loe veel

· British Airways pakub laia valikut hoolikalt valitud hotellidest, autorendivõimalustest ning reisielamustest üle kogu maailma oma kodulehel ba.com/holidays