Austraalia ajakiri valis Haapsalu parimaks puhkuselinnaks

 (2)
HAAPSALU KUURSAAL
HAAPSALU KUURSAAL Foto: Vallo Kruuser

Austraalia suurima reisiajakirja Traveller ajakirjanikud, kes on professionaalsed maailmarändurid, avaldasid oma uued lemmiksihtkohad, mida kõigil külastada soovitavad.

Isegi need inimesed, kelle elu on koosneb mööda maailma kõige kaunemaid paiku reisimisest ja selle eest palka saamises, tüdinevad ära. Neid ei ole enam lihtne vaimustada. Mistõttu ajakirja Traveller ajakirjanikud panidki oma möödunud aasta kogemuste põhjal kokku edetabeli kohtadest, mis on lihtsalt nii suurepärased, et isegi neid üllatada suutsid.

Üllatuslikult on linnade osas Austraalia reisiproffide lemmikuks meie oma väike Haapsalu!

"Räägitakse, et Pjotr Tšaikovski oli Haapsalust nii vaimustatud, et see inspireeris teda looma "Luikede järve", kirjutab väljaanne oma lemmiklinna kohta.

Nad lisavad, et Haapsalu on võluv kalurilinn, mis pole 150 aasta jooksul palju muutunud. Linnasüda on koondunud järve meenutava Läänemere sopi ümber (jah, seal on ka luiged!) ja selle üle valvab iidne loss. Linnasüda on aga täis armsaid kohvikuid ja nende väliterrasse.

Lisaks oma lemmiklinnadele nimetasid ajakirjanikud veel ka parima kõrbe, saare, regiooni ja valisid ka oma lemmikhotellid ära avatud hotellide hulgast.

LOE VEEL: Läti ja Leedu parimad linnad puhkuse veetmiseks

Seotud lood:

Parimaks kõrbereisi sihtkohaks tunnistati Sossusvlei Namiibias, parimaks regiooniks aga Basilicata Itaalias.

Saartest vaimustas reisiajakirjanikke Madagascar ja parimad uued hotellid leidsid nad Solomoni saartelt.

LOE VEEL: 15 sel aastal avatavat hotelli, kuhu kohe toa broneerida tahaks