Ameeriklased on maailma kõige kohutavamalt käituvad turistid

 (11)
13266107
13266107Foto: Sergi Reboredo, Vida Press

Turistid võivad käituda päris kohutavalt. Meenutagem kasvõi põhjuseid, miks Tais on tulnud paar randa sulgeda ning miks Shanghai Disneyland pidi välja andma käitumissoovituste voldiku oma külastajatele.

Ent milline riik "toodab" kõige kohutavamaid reisijaid? Tuleb välja, et USA. Hiljutises uuringus tunnistas 64% ameeriklasi, et nad on urineerinud avalikesse basseinidesse, varastanud hotellitarbeid ja nii edasi, kirjutab Travel+Leisure.

Travelzoo läbiviidud uuringust selgus, et kõsitluse seitsmest kategooriast neljas olid ameeriklased tunnistatud oma solvavat või kohatut käitumist palju suuremas ulatuses kui ühegi teise rahva esindajad.
Planeerides puhkust on hea teada, mis riikidest on teised reisijad selles piirkonnas.

Kui 64% ameeriklasi oli urineerinud basseini, siis ega teiste suurrahvaste tulemused ka au ei tee: sama oli teinud 58% kanadalasi ja 46% britte.

Hotellitoast varastab tarbeid kaasa 69% ameeriklasi, kanadalased (63%) ja hiinlased (61%)on neil tihedalt kannul.

Puhkusereisi kasutasid oma partneri petmiseks kõige enam sakslased - 10%.
Hiinlased paistavad silma sellega, et jätavad tollis kaubad deklareerimata (23%).

Seotud lood:

Selleks, et puhkust pikendada, helistab tervelt 24% ameeriklasi ka täiesti tervena tööandjale ja teatab, et on haigeks jäänud.

Külma arve teevad kõige sagedamini jällegi ameeriklased (13%) ja 67% neist kasutab ka kontoris tööaega tegelikult puhkuse planeerimiseks. Sellega hiilgavad tegelikult kõik rahvad, nii teeb lausa 70% ja 64% kanadalasi.