Aitame kaasmaalasel esikohta hoida! Mõne päeva pärast selgub, kas eestlane pääseb kuulsale polaarmatkale

 (6)
Vaata videot ja anna oma hääl!
Aitame kaasmaalasel esikohta hoida! Mõne päeva pärast selgub, kas eestlane pääseb kuulsale polaarmatkale
Kuvatõmmis videost

Hiljuti kirjutasime Reisijuhis eestlannast, kes on kuulsa ja raske polaarmatka konkursil ronimas tipu poole. Tänaseks on Maiu Lünekund meie kõigi abiga hõivanud konkursi esimese positsiooni — aitame kaaslaalasel lõpuni esikohta hoida!

Maiu Lünekund osaleb tuntud polaarmatka konkursil Fjällräven Polar ning on hetkel põhjamaade regioonis esimesel kohal. Tema kannul on Mongoli päritolu rootslane.

"Tahan ise õppida, et seda teiegagi jagada, millist varustust seal ellujäämiseks vaja on, mis on muud külmaga seotud ohud, millega tuleb arvestada ning kas koerarakendi kelgus 10 tundi järjest sõites on paratamatu, et sõrmed-varbad kukuvad otsast ära," kirjeldab Marju Reisijuhile põhjusi, mis ta soovib minna meie külmast talvest veelgoi käredamasse kliimasse.

Kuna Rootsis ja Mongoolias on palju rohkem inimesi, siis vajab Maiu kõikide eestlaste tuge ja häält.

Hääletamine kestab kuni 13. detsembri hommikuni (ära jää hiljaks, kell 11 läheb hääletus kinni!) ning kõige enam hääli saanud võistleja saabki polaarmatkale. Hääletada saab siit!

Seotud lood:

Fjällräven Polari konkursi võitjad saavad võimaluse minna viiepäevasele koerarakendi sõidule Norra, Rootsi ja Soome piirialadel, mille jooksul sõidetakse läbi 300 km.

Vaata vahvat videot, kus Maiu koer Luna "räägib", mida tema sellest võistlusest arvab: