AirBaltic alustab suure värbamiskampaaniaga


AirBaltic
AirBalticFoto: Delfi.lv

Läti lennufirma airBaltic plaanib palgata järgneval viiel aastal umbes 1000 inimest, toetamaks lennufirma kasvu Horizon 2021 äriplaani raames.

AirBalticu personaliosakonna vanemasepresident Daiga Ergle: “airBaltic saab oma esimese Bombardier CS300 lennuki käesoleva aasta neljandas kvartalis. See loob uued ja paremad lennuühendused Baltikumis, ent loob ka uusi töövõimalusi. Kuulutame värbamiskampaania avatuks, korraldades avatud uste sündmuse noortele professionaalidele, kes soovivad liituda meie auhinnatud pardameeskonnaga.”
Alates 13. oktoobrist korraldab airBaltic mitmeid avatud uste päevi tulevasele pardameeskonnale. Iganädalane sündmus algab igal neljapäeval kell 13.00. Projekti raames pole kandidaatidel vaja täita ühtegi avaldust enne külastust, piisab vaid, kui kaasa võtta CV ning isikutunnistus ja olla kohal valimise ajal. Lisainfot leiab airBalticu värbamislehelt: http://recruite.airbaltic.com/ airBaltic pakub hetkel tööd enam kui 1100-le oma ala professionaalile, kes esindavad pea 30 erinevat rahvust.
airBalticu võrgustikus on üle 60 sihtkoha, millest igaühe kaudu on võimalik mugavalt Riia põhijaama kasutades lennata järgmistesse sihtkohtadesse Euroopas, Skandinaavias, Venemaal, SRÜ riikides ning Lähis-Idas. Lisaks pakub airBaltic otselende Tallinnast ja Vilniusest.