Air Baltic pakub võimalust aprillis ja mais lennata Norrast, Austriast, Hollandist ja Saksamaalt Riiga

 (5)
Air Baltic pakub võimalust aprillis ja mais lennata Norrast, Austriast, Hollandist ja Saksamaalt Riiga
airBalticu lennukid Riia lennujaamasArthur Edelman / Unsplash

Air Baltic jätkab erilendudega, millega tuuakse Balti riikide kodanikke tagasi koju.

Lennud toimuvad Oslo - Riia (140 €), Amsterdam - Riia (170 €) ja Frankfurt - Riia (190 €), Viin - Riia (150 €). Hinnas sisaldub käsipagas ja 1 äraantav pagas kuni 20kg. Piletite broneerimiseks tuleb helistada telefoninumbril + 371 6720 7771. Vaata lähemalt SIIT.

Tähele tuleb panna, et bussiliiklus on Tallinna ja Riia vahel suletud. Riiast Eestisse saamiseks on soovitatav kasutada järgnevaid variante: 1) võtta takso ja sõita sellega Eesti piirile Iklasse/Valka ning kutsuda keegi endale vastu või 2) võtta Riiast rendiauto ja tagastada see Tallinnas.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!