Ainult armunutele: kõige romantilisemad suvepuhkuse kohad

 (2)
Ateenasse saab sel suvel Tallinnast otselennuga!
Ateenasse saab sel suvel Tallinnast otselennuga!Foto: Wikimedia

Kauged, ehkki mõnevõrra kättesaamatud paradiisisaared on alati suurepärane valik, kui tahta olla ainult kahekesi selles maailmas. Aga romantikat on tegelikult peidus ka kohe nurga taga, kui nii võib öelda - meie naaberriikides ja kohtades, kuhu Tallinnast pääseb vähem kui kolme ümberistumisega.

Riia, Läti

Tallinnale lähim city pole mitte Helsingi, Peterburi ega Stockholm, vaid Riia. Ja lähim mitte geograafiliselt, vaid emotsionaalselt.
Võluv arhitektuur ja kohvikud teevad Läti pealinnast palju meeldivama suvise puhkusepaiga kui ülerahvastatud Lääne-Euroopa suurlinnad seda on. ja uskuge meid, paar laevatäit Ameerika kruiisituriste ei muuda teie puhkust mitte kuidagi romantilisemaks - ja Riit nad õnneks tõesti veel ei ole avastanud.

Riia
Seotud lood:

Riiga mahub midagi kõigi jaoks. Hedonistlikke hetki pargis murul pikutatdes või õhtul ooperis, maailma hipsterite poolt parimaks tänavaks valitud Miera iela või siis jalutuskäigud juugendarhitektuuriga palistatud tänavatel.

Meie lemmikhotell: Hotell Bergs
19.sajandi fassaadi taga peiutvad kõiki mugavusi pakkuvad toad ja mõnusad kaminad, mille ees vihmastel suveõhtutel koos kaisus olles aega veeta.

Foto: Hotel Bergs

Loe veel: 10 parimat tasuta võimalust Riias põnevalt aega veeta
Väljaspool Riia vanalinna võib avastada, et siin on palju rohkem teha, kui vaid vanadel munakivitänavatel jalutada - on olemas veel moodne Riia, kunstiline Riia, Art Noveau ehitised ja roheline Riia. Näiteks Andrejsala on kesklinna lähistel asuv piirkond, mis oli kunagi tööstussadam. Nüüd arendatakse sellest kultuuri- ja meelelahutuskeskust stuudiote, klubide, kohvikute....LOE EDASI