9 söögikohta Pärnus ja Tallinnas, mida sel nädalal lastega külastada


9 söögikohta Pärnus ja Tallinnas, mida sel nädalal lastega külastada
Lastesõbralikke kohvikuid leiab Eestist juba palju.Rõõmsate Laste Festival

30. maist kuni 5. juunini toimub Pärnus ja Tallinnas üritus Rõõmsad Lapsed Kohvikutes, mis kutsub peresid külastama kohvikuid ja restorane. Üritusel osalevad 7 restorani Pärnust ja kaks Tallinnast, kus pakutakse nädala jooksul lastele midagi huvitavat, harivat või maitsvat. Rõõmsad Lapsed Kohvikutes on 23. juulil Pärnus toimuva Rõõmsate Laste Festivali eelüritus.

Rõõmsad Lapsed Kohvikutes üritusel osalevad restoranid pakuvad:

PÄRNUS

Pärnu Keskuse Taluturu kohvik

Nädala jooksul on Taluturu kohviku menüüs iga päev vähemalt üks eripakkumine lastele ning koogiletis pakutakse lastepäraseid küpsetisi. Toimub joonistusvõistlus „Minu lemmiktort“ ning vahvamate piltide vahel loositakse välja ka auhindu. 1. juunil kell 12-18 toimub muffinite kaunistamise töötuba.

Pärnu Jahtklubi restoran

Nädala jooksul on Jahtklubi lastemenüüd „Lõbusad pannkoogid“. 4. juunil toimub Jahtklubis perepäev, kus lapsed saavad oma fantaasiat rakendada pitsade valmistamisel ning smuuti komponentide valikul.

Restoran Piparmünt

Ootab lapsi oma restorani maitsetaimedega tutvuma ning neid istutama, kuni taimi jätkub. Kõik lapsed ja lapsemeelsed saavad ilusa ilmaga veeta aega õuealal asuval mänguväljakul ning joonistada kohvikus. Lisaks valmistab peakokk Vova väikestele gurmaanidele põneva maitseüllatuse, aga seda tuleb juba ise uudistama tulla!

Seotud lood:

Villa Wesseti restoran

Nädala jooksul valmistab peakokk Mart väikestele sööjatele magustoiduks gurmee suhkruvatti. Wessetis on vahva lastemenüü ning ooteajaks joonistamise vahendid ja värvimis/nuputamislehed ning vahva mänguaiake.

Ammende Villa restoran

Nädala jooksul pakub Ammende Villa lastele jäätisekokteili poole soodsamalt. 1. juunil toimub kolm 4-8 aastastele lastele mõeldud lastepiknikku, kus Villa Ammende töötajad räägivad lastele oma tööst, restoranis käimisest, toitudest ja etiketist. Lastele pakutakse põnevaid suupisteid ja arutatakse, mis kuidas maitseb.

Pärnu Kalamajaka kohvik

Nädala jooksul on Kalamajaka menüüd lastele eripakkumisena retrovahvlid jäätise ja marjadega. Lisaks on üles pandud pop-up mängunurk Pärnust pärit uue lastemööbli brändi My Little Avenue toodetega ning erinevaid üllatusi leidub veelgi.

Pärnu Rannahotell

2. ja 3. juunil kell 12 teeb peakokk Herkki lastele ekskursiooni värskelt renoveeritud Rannahotellis. Herkki räägib huvilistele oma restoranitöö kogemusest maailma parimates restoranides ning testib väikeste gurmaanide peal suupistetena Rannahotelli suvemenüüd.