20 paika USA-s, mida kindlasti külastada ja 5, mis ei ole oma hinda väärt

 (11)
20 paika USA-s, mida kindlasti külastada ja 5, mis ei ole oma hinda väärt
Washington

Raha raisata ei meeldi kellelegi, liiatigi veel puhkusel olles. Miski ei tapa reisipõnevust paremini, kui mõne vaatamisväärsuse juures hiigelpikas järjekorras seismine, raskelt teenitud raha eest pileti ostmine ja avastamine, et kõik, mida sa oma raha eest näha said, polnud seda üldsegi väärt.

Et sinu aega ja raha kokku hoida, panime kokku nimekirja 20 kohast, mille piletile kulutatud eurod on hea investeering. Mõned on küll suhteliselt kallid, näiteks USA parimasse akvaariumisse (45 eurot), kuid teised jällegi hoopis odavamad. (Kus veel saaksid sa vanaaegse trammiga sõita vaid 1.13 euro eest?) Ja kui palju sa maksaksid võimaluse eest külastada maa-aluseid koopaid, mida kasutatakse ka kontserdisaalina? Kuidas 40 eurot tundub?

Lisaks sellele oleme kirja pannud viis kohta, mille kohta võiks õlgu kehitades öelda: nojah, oli kah. Neid peaksid sa vältima, sest näed selle eest, kui palju maksad, liiga vähe, või maksavad piletid lihtsalt üleliia palju. Loomulikult ei pruugi sa meie arvamusega nõus olla. Kommentaariruumis saad oma muljeid jagada ja seisukoha välja öelda.

Peamine on aga igast külastusest rõõmu tunda, ükskõik, kuhu sa ka ei satuks.

Louisiana: trammisõit

Seotud lood:

Maksumus: 1.13 eurot

Miks see oma hinda väärt on: pilet ühele maailma vanimatest töötavatest trammidest maksab pea poole vähem kui tass kohvi mõnes peenes kohvikus. Linnas kulgev ring, mida mööda trammid sõidavad, on 21 km pikk. Väljast tulipunaseks värvitud, seest mahagonikarva ja messingist detailidega tramm on väga-väga romantiline.

New Orleans