10 maailma kõige erilisemat hotelli - öömaja puu otsas või ookeani põhjas


10 maailma kõige erilisemat hotelli - öömaja puu otsas või ookeani põhjas
Foto: V8 Hotel

Hotell pole alati lihtsalt magamise koht. Mõned öömajad pakuvad elamust väga erilistes kohtades. Need on 10 kõige erilisemat magamiskohta maailmas.

1. Udang House, Bali, Indonesia - elu klaaspõrandal

Foto: Bambu Indah

See hotell pakub võimalust vaadata välja enda alt. Klaaspõrandaga numbrituba on jõe kohal, kalad ja muud vee-elukad ujuvad magajast mööda.

2.Ujuvhotell Zanzibaris

Foto: Manta Resort
Seotud lood:

Zanzibaris asuv Manta kuurort pole mitte lihtsalt saarel asuv majutusasutus, vaid osa numbritubasid on lausa merel. Ujuv apartment sisaldab boonusena magamistuba allpool veepiiri. Kui ärkad, tervitavad sind akna taga kalaparved.

3. Hotell Kakslautanen - magamine klaaskuplis, akna taga polaaröö

Foto: Hotell Kakslautanen

Soomes Saariselkäs asuv omapärane hotell on ehitanud lageda taeva alla klaaskuplid, kus saab voodis selili lamades tähistaevast vaadelda või virmaliste mängu nautida.

4. Magamistuba ja restoran ookeanipõhjas - Conrad Resort

Foto: Hilton Worldwide

Hilton on merepinnast vaid mõni meeter kõrgemal asuvasse saareriiki rajanud üleujutustekindla kuurorti, mille osa tubasid ja söögikoht asuvad sügaval vee all. Klaaskuppel pakub veealuseid maastikke, tänavamüra ei sega.

5. Elu koopas - Fairy Chimney Hotel, Türgi

Foto: Fairy Chimney Inn

Kapadookias elasid iidsed rahvad mäe sisse tehtud koobastes. Neid koobaslinnu sõidavad turistid ka tänapäeval vaatama. Miks mitte aga ööbida ka ise ühes sellises koobaslinnas? Seda võimalust pakub Fairy Chimney Inn.