Esimene lend Tallinnast Rhodosele kaasaegse Airbus A320neo lennukiga toimus 5. mail.

TEZ Tour Eesti tegevjuhi Svetlana Vertjanova sõnul eristuvad SKY Expressi lennukipargi Airbus A320neo lennukid parima kütusekulu, süsinikdioksiidi heitkoguste ja müranäitajate poolest. „Kreeka on Eesti inimeste seas üks armastatumaid puhkusesihtkohti imelise looduse ja kliima, kreeklaste külalislahkuse ja võrratu köögi tõttu ning ka Euroopa Turismiliitude Assotsiatsiooni ECTAA 2022. aasta soovitatud sihtkoht. Nüüd on võimalik puhkust Kreekas nautida juba alates reisi algusest — kvaliteetse Kreeka lennufirma uhiuute lennukite pardal.”

TEZ Tour Eesti otselennud Tallinnast Rhodosele toimuvad igal neljapäeval maist kuni oktoobri lõpuni. Kõik lennud toimuvad SKY Expressi uute lennukitega.

SKY Expressi kommertsdirektor Yannis Lidakis rõhutas, et SKY Expressi eesmärk on viia reisijate lennukogemus uuele tasemele. Eelmisel aastal moderniseeris ettevõte oma lennukiparki uhiuute Airbus A320neo ja ATR 72-600 ostmisega, tehes turismivaldkonna jaoks enneolematult keerulisel perioodil lennundusvaldkonnas ühe maailma suurima investeeringu. Uute lennukitega opereerib SKY Express Kreeka kõige uuemat ja keskkonnasõbralikumat lennukiparki ning üht keskkonnasõbralikumat lennukiparki kogu Euroopas. „Töötame iga päev kirglikult oma organisatsiooni, infrastruktuuri ja meeskonna arendamise nimel, et pakkuda reisijatele lihtsat, mugavat, lõbusat ja taskukohast reisikogemust. Meil on hea meel alustada koostööd TEZ Tour Estoniaga ja ootame kõiki Eesti inimesi Kreekasse,” lisas Lidakis.

TEZ Tour Estonial on ligi 15-aastane kogemus reiside korraldamisel üle maailma. TEZ Touri Kreeka reisid valiti neli aastat järjest “GREECE HOSPITALITY AWARDS” võitjaks parima riiki saabuva reisikorraldaja kategoorias. Ettevõte on Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni IATA liige. Lisaks Kreeka saartele korraldab Tez Tour reise Türki, Bulgaariasse, Egiptusesse, Hispaaniasse ja Araabia Ühendemiraatidesse.

SKY Express on Kreeka suurima lennuvõrgustikuga uue ajastu lennufirma, kelle valikus on 39 sihtkohta 6 erinevas riigis: Kreeka, Küpros, Prantsusmaa, Belgia, Ühendkuningriik ja Itaalia. SKY Express on Kreeka kõige kiiremini kasvav lennufirma, mis pakub teenust ka ülemaailmsete lennufirmadele nagu Air France, KLM, Qatar Airways, American Airlines, Middle East Airlines, Cyprus Airways, Condor, El Al, Transavia, Air Transat ja easyJet.