”Paldiski-Kapellskäri liini kauba- ja reisijateveo mahud olnud pidevalt positiivses trendis. Kliendid on soovinud suuremaid veomahte ja väljumisi juba pikka aega. Meil on hea meel, et saime oma klientide ootustele vastu tulla ning suurendada väljumiste arvu mõlemal suunal,” ütles DFDS Eesti juht Peeter Ojasaar.

Patria Seaways’i naasmisega Eesti ja Rootsi vahelisele laevaliinile hakkavad väljumised mõlemast sihtsadamast toimuma iga päev. Kapellskäri suunale on lisatud graafikusse ka täiendava õhtune reis pühapäeviti ning Paldiski suunale esmaspäeviti, kui nõudlus kõige suurem.

“Viimastel aastatel on lisaks kaubaveomahtudele meie laevadel suurenenud märgatavalt ka autoga reisijate arv. Paldiski ja Kapellskäri vaheline mereliin on neile lihtsaim ja usaldusväärseim viis Skandinaaviasse pääsemiseks. Suvise reisihooaja hakul on meil rõõm pakkuda neile väljumisi pea igal õhtul mõlemas suunas,” sõnas Peeter Ojasaar.

”Oleme aegade jooksul katsetanud erinevaid väljumiste aegu. Õhtused reisid, mis võimaldavad veeta öö merel ja saabuda sihtkohta hommikul väljapuhanuna, on olnud vaieldamatult populaarseimad nii meie äri- kui eraklientide seas,” lisas DFDS Eesti juht.

DFDS on Euroopa meretranspordi- ja logistikaettevõte, mis opereerib rohkem kui 20 liini. Ettevõtte laevadega reisib aastas üle 5 miljoni reisija. Läänemerel on DFDS-il 9 laeva 4 suunal: Paldiski-Kapellskär, Klaipeda-Kiel, Karlshamn-Klaipeda, Kopenhaagen-Klaipeda. DFDS-i Eesti filiaal kuulub DFDS kontserni.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid