LHV reisikindlustus paistab silma mugavuse ja laia lisariskide kaitsete valiku poolest. Muuhulgas sisaldab reisikindlustuse toode lisakaitsena ka COVID-19 kaitset ning mitmeid valikuid spordi ja harrastustega seotud riskide maandamiseks.

„Pidasime reisikindlustust arendades silmas lihtsust, et vajalike kindlustuskaitsete valik oleks igale kliendile võimalikult mugav. Parima lahenduseni aitab kliendil jõuda värskelt valminud reisikindlustuse kalkulaator,” ütles LHV Kindlustuse juhatuse esimees Jaanus Seppa.

LHV pakub reisikindlustusena kahte tüüpi kindlustust: üksikreisikindlustus on valik üheks konkreetseks reisiks, korduvreisikindlustus aga juhul, kui klient külastab välisriike rohkem kui korra aastas.

Lepinguid saavad kliendid mugavalt sõlmida LHV kodulehel, sõlmimise protsess on lihtne — piisab neljale küsimusele vastamisest, et saada vaikimisi optimaalseim kaitse.

„LHV Kindlustuse eesmärk on pakkuda parimat kindlustust ja parima teenindusega kahjukäsitlust. Kõrge rahulolu tase meie kahjukäsitlusega näitab, et suudame seda eesmärki ka täita. Kui teiste kindlustustoodetega oleme kodumaisel kapitalil põhineva alternatiivi juba klientideni toonud, siis reisikindlustus on loodetavasti samuti oodatud toode. Tänaseks on LHV Kindlustusel juba üle 140 000 kliendi ja loodame seda arvu ka reisikindlustuse abiga veelgi tõsta,” rääkis Jaanus Seppa.

Juba varasemalt pakkus AS LHV Kindlustus klientidele kodukindlustust, liikluskindlustust, kaskokindlustust, seadme- ja pikendatud garantii kindlustust. Reisikindlustuse lisandumisega on kaetud enamik kahjukindlustusturu teenustest. LHV pakub kindlustust lihtsalt ja mugavalt. Tänavu turule tulnud seltsi tooted on tehtud spetsiaalselt Eesti inimestele nende vajadusi silmas pidades ja pakuvad päriselt laia kaitset.

Vaata lähemalt SIIT.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid