Hindreku turismitalu Eesti suuremate teede ristumiskohas Järvamaal Valgma külas loob ehedaid elamusi. Pererahvas on hoole ja armastusega taastanud esiisade talu rehielamu ning rajanud vanasse viljakuivatisse peomaja, kus pidada õppepäevi, mõttetalguid ning õdusaid koosviibimisi nii suurema kui ka väiksema seltskonnaga. Peomaja õnnistati 2016. aastal sisse pererahva pulmapeoga.

Talu pakub ürituskorralduses rätseplahendust ehk on valmis täitma kliendi soovid majutusest ja toitlustusest aktiivse ajaveetmiseni.

Siin saad hingata kopsudesse värsket maaõhku, juua kaevust külma vett, vihelda tulises saunas ning hea õnne korral kohata põlluserval sookurgegi.

Eesti veini kambri ahvatlevad valikud

Sommeljeeks õppiv perenaine Tuuli Klementa on avastanud Eesti kui väga põneva veinimaa ning keskendub oma töös sellele, et seda avastust ka Hindreku talu klientidega jagada.

Selleks on talus eraldi maja, mis kannab nime Eesti veini kamber ning pakub mõnusat lõõgastust pärast seminare, mõttetalguid või muid ettevõtmisi.

Valikus on Eesti käsitööveinid ning Tuuli Klementa korraldab seal koolitusi ning tutvustab erinevaid joogivalikuid.

Jõematkad ja Rabaresto

Talu juurest algavad kanuumatkad käärulisel Esna jõel. Vaated on lummavad ning kogemus jõel veedetud tundidest jätab hinge võrratu rahu.

Ent Hindreku turismitalu üllatab siingi eksklusiivse toidu- ja joogikogemusega. Nimelt saab kanuudega liikuda salakohta metsa ja raba vahel, kus matkalisi ootab Rabaresto. Kokk on kohal juba varem, lõke lõõmab, toidud valmivad ning külalised saavad osa imeliselt põnevast kontrastist, mida pakuvad lõkketoidud koos restoraniväärilise teenindusega.

Hea töötada, puhata ja pidutseda

Rehielamu kaminaruum mahutab 35 inimest – idülliliste külavaadetega ahjusoojas toas ideed lausa lendavad. Avarasse peomajja mahub kuni 150 inimest ning ruumi saab vastavalt vajadusele kohandada nii töisteks kohtumisteks kui ka meeleolukateks pidudeks. Olemas on tööks vajalikud vahendid, nagu ekraan, pabertahvel, projektor ning wifiühendus. Peoõhtule saab soovi korral kohale kutsuda DJ, ansambli või koguni kohaliku puhkpilliorkestri.

Vastavalt aastaajale saab talu kahe maja ärklikorrusel ja tiigi ümber asuvates puhkemajades puhata kuni 84 inimest. Rehielamu hubased magamistoad mahutavad ära kogu pere, peomaja teisel korrusel on kahekohalised magamiskambrid ning suvel saab ärgata linnulaulu peale neljakohalistes puhkemajades.

Kodune toit kohalikust toorainest

Hinnatud pulmakorraldajana Hindreku talu köögis järeleandmisi ei tee. Järvamaa põllumeeste parimatest saadustest ning teistest hoolega valitud toorainetest valmivad taluköögis maitsvad road kodusest süldist hõrgu lõhetartarini. Pidulike sündmuste puhul tort Hindreku talu tordimeistrilt! Muide, talu noorperemees on läbinud esimesed kokakursused ning maitsed timmib paika just tema.

Palliplats ja spordibaar

Palliplatsil saab mängida nii korv- ja võrkpalli kui ka rannatennist ning õunaaias korraldada murumänge igas vanuses pidulistele, avatud on ka spordibaar. Hindreku talu mõtleb aktiivselt kaasa ning pakub ühes koostööpartneritega mitmeid teisigi võimalusi aktiivseks puhkuseks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid