Tallinnas on küll spaasid omajagu, kuid tänu oma piiritutele võimalustele paistab silma just Mustamäe Elamus Spa. Tegemist on Tallinna kõige uuema spaaga, mis on korduvalt nimetatud ka pealinna parimaks.
Mustamäe Elamusse saab osta kolme eri tüüpi piletit: ujula, perespaa ja Spa 21+ täiskasvanute spaa. Vaikuse ja rahu ihkajail tasub minna just viimasesse. Elamus Spa 21+ kingib imelise ja lõõgastava kogemuse – see on garanteeritud!

Muide, number 21 on nimes veidi petlik, sest tegemist pole vanusepiiranguga, vaid hoopis saunade arvuga. Just nimelt, sa saad mõnuleda tervelt 21 saunas! Muljet avaldav, kas pole?

Spa 21+ alal on seitse sauna, ülejäänud asuvad aga põhiosas. Igas saunas on erinev taustamuusika, kuulda võib nii lõõgastavat veevulinat, linnulaulu kui ka Jaan Tätte mõtlikke palasid. Iga sauna ukse kõrval on pisike infotahvel, mis annab humoorikalt, kuid asjalikult sauna olemuse edasi. „Elavast leegist tulenevad soojad õhuvoolud koos niiskusega puhastavad su vaimu ja ihu. Siin on võimsad võlurid mananud oma loitsud leilivette, millel enese üle võimust võtta lastes tunned sa, kuidas viha maagia lõdvestab pingeid ja asendab puhtuse, meelekindluse ja õndsusega,“ on näiteks kirjas korraliku eestimaise vihasauna kõrval.

Saunasõpradele on see ainuke õige koht, sest ainult Elamuses Spas on nii rikkalik valik saunarituaale ja kõige ägedamad saunavanad. Kümme kuni viisteist minutit kestvad rituaalid toovad spaapäeva särtsu, leevendavad stressi ja kingivad põnevaid elamusi. Pakutakse näiteks soola-, aroomi-, aga ka helirituaali. Muide, valikus on rituaale isegi pere kõige pisematele. Kuna saunarituaalid on külaliste hulgas ääretult populaarsed, uueneb nende valik pidevalt – näiteks tulevad peagi juurde viha- ja teerituaal ning loomisel on saunaklubi.

"Naerata – see paneb huvi tundma, millises saunas käisid."

Just niimoodi on kirjas ühe mullivanni kohal. Tõsi ta on, ühest saunast teise käimine paneb tõepoolest suunurgad kerkima!
Jõudes garderoobist spaasse, tekib tunne, justkui oleksid mõnel kaunil Kariibi mere saarel või hoopis Maldiividel. Basseinid meelitavad spaatajat hoolega, olles kord sinist, siis rohelist ja viimaks hoopis punast värvi. Mullivannis mõnuledes saab jälgida suurt ekraani, kus jooksevad kaadrid merealusest elust ja troopilistest mererandadest. Siia võiks pikalt-pikalt nautlema jääma. Kuna Elamus Spas ei ole piiratud külastusaega, võib seal veeta kas või terve päeva. Sealjuures saavad kuni viieaastased lapsed spaasse sootuks tasuta.

Elamus Spas leiab meelepärast tegevust igas vanuses inimene nii suvel kui ka talvel. Kui basseinis või spaas vedelemisest saab villand, võib liituda mõne vesivõimlemise treeninguga. Täiesti tasuta. Kiirelt on võimalik tellida ka massaaže ja jalahooldusi – Elamus Spa massöörid on tõelised profid!

Loomulikult on spaas võimalik pidada nii laste kui ka täiskasvanute sünnipäevi. Korraldatakse ka seminare-kliendipäevi ja vingeid firmapidusid Spa 21+ poolel.

Tundub liiga hea, et tõsi olla? Kindlasti selgub nüüd, et maja ette parkimise eest tuleb maksta hingehinda nagu paljudes teistes Tallinna kohtades. Ei, see pole teps mitte nii – maja ees asub tasuta parkla lausa 350 autole!

Tere tulemast paradiisi!

Mustamäe Elamus Spa asub Tallinnas aadressil Akadeemia tee 30.

Vaata ka kodulehte SIIT!

Jaga
Kommentaarid