Kargel talveilmal on kindlasti omad võlud ja kõik ei soovigi seda enne jõule lõõskava päikese vastu vahetada. Siiski on paar kuud põhjamaist kaamost juba selja taga ja see annab tunda ligi kippuva väsimuse ja energiapuudusena. Natuke sooja ei teeks ikkagi paha.

Soojamaapuhkus tuleb teadagi näpistada siinse jõuluootuse arvelt. Päevane käik botaanikaaeda on aga täpselt paras, et suvesoojas õhus oma muremõtted seljatada ja taimedest uut energiat ammutada. Mine kas kogu pere, sõpradega või täitsa üksi, botaanikaaias leidub tegevust kõigile.

Kui ühest soojast päevast jääb väheks, siis tee endast pilt mõne sealse palmi all või vali oma isiklikust fotosalvest välja mõni palmiga puhkusefoto. Laadi see hiljemalt 6. jaanuariks Reisijuhi keskkonda üles ja võida lahedaid auhindu Tallinna botaanikaaialt. Kokku annab botaanikaaed ära kolm auhinda:

  • üks õnnelik võidab botaanikaaia aastapääsme ja edaspidi saab ta puhata palmi all kas või iga päev;
  • peale selle läheb loosi kinkekaart perele;
  • peaauhinnaks on aga ühetunnine fotosessioon botaanikaaias professionaalse fotograafi Tiia Saartiga. Kusjuures peaauhinna napsab endale just see, kes on pildi teinud botaanikaaia palmi all.


Ära siis unusta kampaaniat sõpradega jagada, sest võidab foto, mis on kogunud enim rahva hääli.

Nii õnneliku peaauhinnaomaniku kui ka loosiauhindade võitjad teeme teatavaks 6. jaanuaril.

Sinu peres on jõuluvana kingikott veel tühi? Botaanikaaia kinkekaart või aastapääse on ka ideaalne kingitus kuuse alla, sest parim kink on ikka elamus. Üllata oma pere, sõpru või kallimat meeldejääva minipuhkusega kodumaal.

Uudista botaanikaaia tegemisi nende kodulehel, Facebookis ja Instagramis.