NÄDALAVAHETUS: Mida teha ja kuhu minna
HARJUMAA
21. juuli
Etendus „Vanapagan" kl 19:30 Kernu mõisa küün
22. juuli
MotoNostalgia kl 8 Laitse RallyPark
Tantsupidu ansambliga PS Troika kl 22 Prangli rahvamaja
23. juuli
C-JAM - Greatest Hits. Päikeseloojangu kontserdid kl 21 Kõue mõis
Ultima Thule juubelituur: Tõnis Mägi & Vaiko Eplik kl 21 Kõltsu mõis
23.-25. juuni
Etendus „Vanapagan" kl 19:30 Kernu mõisa küün
HIIUMAA
20.-21. juuli
„Laste vabariik" Kärdlas
20.-23. juuli
Hiiumaa pärimusmuusika festival Hiiu Folk
19.-20. juuli
Etendus „Mamma lood ehk Hiiu eluvilosoohvia" kl 19 Suuremõisa lossipark
JÄRVAMAA
21. juuni
Türi ühisgümnaasiumi VI lennu lõpuaktus kl 16 Türi kultuurikeskus
22. juuni
Jaaniõhtu kl 19 Paide Vallimägi
Türi linna jaanituli kl 20 Türi lauluväljak
23. juuni
Võidupüha mälestushetk kl 10 Türi kesklinna kalmistu
Perepäev-maakaitsepäev kl 11 Paide keskväljak
Oisu jaanituli kl 20 Oisu rahvamaja juures
JÕGEVAMAA
21. juuli
Hedvig Hanson „Suveõhtu laulud" kl 20 Uue-Põltsamaa mõis
Etendus Francis Joffo „On alles perekond" kl 20 Kasepää laululava
22. juuli
Põltsamaa XXII lossipäev kl 9 Põltsamaa lossihoov
LÄÄNE-VIRUMAA
21. juuli
„Maapealne paradiis." Lenna Kuurmaa, Piret Krumm, Liina Vahtrik ja bänd kl 20 Vihula mõisa suvelava
Karl Madis kl 22 Salla kuursaal
22. juuli
Elustiilipäev: mõõga ja mantli päev Rakvere linnuses
Ultima Thule juubelituur, Tõnis Mägi ja Vaiko Eplik kl 21 Rakvere Vallimäe laululava
23. juuli
Tanel Padar ja Tomi Rahula „Õnne valem" kl 20 Vihula mõis
23.-27. juuli
Suveetendus „Aleksei Karenin" kl 19.30 Tapa raudteejaam
LÄÄNEMAA
21. juuli
Hedvig Hanson „Suveõhtu laulud" kl 20 Lihula mõis
21.-23. juuli
Vabaõhulavastus „Saabastega kass" kl 11, 18 Iloni Imedemaa
22. juuli
Noarootsi-Vormsi jalgpallimatš Noarootsis
22.-23. juuli
Joogafestival Haapsalus
23. juuli
Haapsalu XII triatlon kl 12 Vasikaholmi rand
PÄRNUMAA
20.-25. juuli
Suveetendus „Karlsonson" kl 19 Tõstamaa mõis
21. juuli
C-JAM - Greatest Hits. Päikeseloojangu kontserdid kl 21 Tori Eesti sõjameeste mälestuskirik
Valgeranna festival 2017
22. juuli
Rõõmsate laste festival Pärnu Rannapargis
Kihnu tantsupidu
XIV käsitöö ja omatoodangu laat kl 10 Uue-Varbla muuseum
Ansambel Secret Service kl 20 Pärnu kuursaal
Meie Mees „Nagu 20 aastat tagasi" kl 21 Pärnu Vallikäär
23. juuli
Alen Veziko kl 14 Varbla kirik
Etendus „Lollidemaa" kl 20 Kentuki kõrtsi suvelava
PÕLVAMAA
21. juuli
Teemasinate teemapäev kl 10 maanteemuuseum
Meie Mees „Nagu 20 aastat tagasi!" kl 20 Intsikurmu laululava
Suvepidu kl 20 Ahjal
22. juuli
Soodoma külapäev
Põlva valla suvemängud kl 10 Eoste külaplatsil
22.-23. juuli
Etendus „Viikingitütar Ragna" kl 16 Alle-Saija teatritalu
23. juuli
Laat Räpina tuletõrjeühingu väljakul
RAPLAMAA
21. juuli
The Ilves Sisters „Cherbourgi vihmavarjud" kl 20 Märjamaa laululava
Ultima Thule juubelituur kl 21 Rapla laululava
22. juuli
Rapla kihelkonnapäev
23. juuli
Meie Mees „Nagu 20 aastat tagasi" kl 21 Rapla laululava
SAAREMAA
14.-22. juuli
Saaremaa ooperipäevad
TARTUMAA
20. juuli - 9. august
Lavastus „Tagahoovish" kl 19 Lina 7/Aleksandri 34 hoov Tartus
23. juuli
Igihaljad tähed estraadilavalt - MTJ, Heidy Tamme ja Boris Lehtlaan „Me pole enam väikesed" kl 19 Elva laululava
VALGAMAA
17.-23. juuli
Tõrva tulepäevad
21.-23. juuli
Valga-Valka Helen Triathlon 2017 (Baltimaade MV) Valgas-Valkas
22. juuli
Tõrva loits
Rõngu-Otepää käsitöötee
II Pühajärve matkamaraton tõukeratastel
23. juuli
Hedvig Hansoni „Suveõhtu laulud" kl 20 Taagepera loss
VILJANDIMAA
21.-23. juuli
Mulgi kultuuri festival Nava talus
22. juuli
Tõrva Loits!
VÕRUMAA
21. juuli
KaraokeFest kl 18 Rõuge Ööbikuorg
21.-22. juuli
Ostrova festival
22. juuli
Poola kultuuripäevad Rogosi mõisas
Vana Baskini Teatri etendus „On alles perekond" kl 20 Suure Munamäe vabaõhulava
23. juuli
Võrumaa VII pikamaajooksude sari - Uhtjärve jooks