Nimekirja kuuluvatele hotellidele viidatakse kui maailma kõige luksuslikumatele majutuskohtadele. Ja mugavuseteks ei loeta sugugi mitte voodisse tellitavat hommikusööki ega tekinurga tagasikeeramist õhtul enne magamaminekut.

Personaalsest ilutulestikust kuni olümpiavõitjaga suusatamiseni – see on vaid väike osa hullumeelsetest valikutest, mida saad nautida, kui järgmisel korral mõnes neist hotellidest peatud.

Lodge, Sea (Georgia): ülemteener

Asjade pakkimist ei pea sa enam pelgama. Hotell Lodge Sea saarel pakub sulle võimalust tellida ööpäevaringselt ülemteener, kes kõik vajalikud asjad sinu eest ära teeb. Kohvri pakkimine enne lahkumist, piima ja koogikeste serveerimine õhtuti, roosiõitega vanni ettevalmistamine – ülemteenrid saavad hakkama kõigega, mida sa vajad. Teenus on kättesaadav kõigile, kes hotellis peatuvad ning selle hind on arvestatud toa hinna sisse.

Isiklik ülemteener

Hard Rock hotellid: kitarrilaenutus

"Sound of Your Stay" nimeline teenus on saadaval keti 23 hotellis ja 11 kasiinos ning see sisaldab kitarri, võimendi ja kõrvaklappide laenutust, et saaksid rahulikult ja ilma teisi segamata oma hotellitoas rokkida.

Võid lasta endale kätte toimetada ka hoolikalt valitud playlisti ja esitlussüsteemi, mida kasutavad DJ.

Kitarrirent

Ritz-Carlton, New Orleans (Louisiana): isiklik tervisetaastaja

Vajad abi pohmellist ülesaamiseks? Sul veab – New Orleansis peetava Madri Gras (vastlapäevaparaadi) nädalal pakub kohalik Ritz-Carlton sulle võimaluse oma tervis personaalse meditsiiniõe järelevalve all taastada.

Teenuse sisse kuulub muu hulgas ka pohmelli leevendavate kokteilide ja smuutide valmistamine, et sa end võimalikult mugavalt tunneksid.

Kokteilid

Il Salviatino, Florence (Itaalia): šampanjavann

Selles hotellis võivad külalised endale šampanjavanni tellida. Vaid sinu käsutuses olev vann täidetakse ääreni Prosecco, Spumante või ehtsa prantsuse šampanjaga. Lisaks pakutakse jahutatud jooki ka klaasidest rüüpamiseks. Teenustasu algab 9000 dollarist ning sõltub suuresti joogist, mille sa vanni valamiseks valid.

Neile, kes eelistavad midagi magusamat, on saadaval šokolaadivann puuviljadega (mida saab siis šokolaadi sisse kasta ja süüa), see maksab 2700 dollarit.

Vann


Eden Rock, St Bart's (Kariibi mere saared): isiklik salvestusstuudio

Broneeri endale Villa Rockstari sviit St Bartis ning sellega kaasneb võimalus salvestada oma helitöid privaatses stuudios.

Stuudio on varustatud trummide, elektriliste, akustiliste ja basskitarride ning süntesaatoriga. Stuudio on kaks korda nii suur kui samas hoones asuv kinosaal ning väidetavalt on selles samasugune muusikapult, mida kasutas John Lennon oma Imagine’i salvestamiseks.

Muusikastuudio

Burj Al Arab Jumeirah, Dubai (AÜE): 24karaadisest kullast iPadid

Võttes arvesse, et tegemist on ühe maailma kõige luksuslikuma hotelliga, ei tule just väga suure üllatusena, et seal pakutakse ka 24karaadisest kullast iPadide kasutamise võimalust. Iga külaline saab saabudes ühe sellise enda kasutusse ning seadistatud on iPad selliselt, et sellega pääseb ligi kõigile hotelliteenustele ja -teabele.

Kullast iPad

Dorsett Mongkok (Hong Kong): nutitelefon

Selles hotellis peatudes ei pea sa oma suurte telefoniarvete pärast, mis välismaal käies tekkima kipuvad, muretsema. Rahvusvaheline reisimine, kui sa peatud Hong Kongis Dorsett Mongkokis, on lihtsamaks muutunud – igale külastajale antakse tasuta nutitelefon, millele pole seatud rahalisi piiranguid. Soovi korral saab sellega endale Wi-Fi hotspoti tekitada ja helistada tasuta üheksasse riiki (Austraaliasse, Kanadasse, Hiinasse, Jaapanisse, Koreasse, Malaisiasse, Singapuri, UK-sse ja USA-sse). Telefonis on olemas ka kohalik restoranijuht.

Kimpton hotellid: kuldkala lemmikloomana

Igas USA-s asuvas Kimptoni hotellis, kus mõni külastaja seltskonda vajab, saab ta endale kaaslaseks küsida kuldkalakese.

"Guppy love" nimeline programm sisaldab kalakest ja teda hooldavat töötajat. Pead oma soovist kaaslase järele märku andma enne saabumist või siis hotelli jõudnuna vastuvõtulauda helistama.

Kuldakala rent

Monarch Beach Resort, Dana Point (Kalifornia): surfamine

Selle hotelli külalised peaksid surfamist armastama, sest neile pakutakse individuaalset üks-ühele surfiõpet koos kõige selle juurde kuuluvaga – ootevalmis rätik rannal, päikesevari ja mõnusad lamamistoolid.

Westin hotellid: personaaltreeningud

Selles hotellis peatudes on sul lihtne heas vormis püsida. Personaalne treener viib külalised jooksutiirule, juhatab kätte parimad jooksurajad, organiseerib tervislikud söögikorrad ning aitab isegi võistlusteks valmistuda.

Neil, kes eelistavad pigem omaette treenida, on võimalik reserveerida jooksulindi või veloergomeetriga ruum. Ning isegi seda vabandust ei saa sa mittetreenimise põhjenduseks tuua, et unustasid trenniriided koju. Viie dollari eest tuuakse sulle New Balance tossud ja trenniriided numbrituppa.Sonora Resort, Briti Kolumbia (Kanada): helikopterituur liustikule

Et pakkuda sulle võimalust avastada lumiseid mäetippe ja fjordides asuvaid liustikke, annab see hotell sulle võimaluse tellida isiklik helikopter.

Hind algab 3900 USA dollarist ühe tunni eest, 2,5 tunnine reis maksab 5600 dollarit. Selle raha eest viiakse külalised kohtadesse, kust avanevad hingematvad loodusvaated, mida saavad nautida vaid väga vähesed inimesed. Ühel eemalasetseval mäetipul tehakse peatus ja nauditakse 360kraadist vaadet ning piknikku.

Helikopter

Trump International Golf Links & Hotel, Clare (Iirimaa): sugupuu uurimine

Kui oled vahel mõelnud, kes olid sinu esivanemad, siis see hotell aitab sul nad üles leida. Parimatest parim suguvõsauurija aitab sul oma perekonna ajaloo avastada kõigest 200 USA dollari eest.

Club Med Punta Cana, Punta Cana (Dominikaani Vabariik): tsirkusetrikid

Selles hotellis õpetatakse igale soovijale akrobaatilisi trikke. Fitnessprogrammis, mis kannab nime „Creative“, on võimalik selgeks õppida enam kui 30 akrobaatilist trikki, mida tavaliselt Cirque du Soleil programmis näha võib.

Saad õppida kõike trapetsil liuglemisest kuni bendži-hüpete ja köiel kõndimiseni. Ning seda Cirque du Soleili artistide valvsa pilgu all. Akrobaatikaprogrammis osalemine on kõigile hotelli külastajatele tasuta.

Ballyfin, Laois (Iirima): kostüümituba

Selles hotellis on külaliste käsutuses Chicago Lyric Opera kostüümituba, mis sisaldab kehakatteid 40 erinevast ajaperioodist. Toas on sisse seatud antiikne büroo koos vastava sisustusega, igat külalist teenindavad personaalne riietaja ning fotograaf.

Hotellis on võimalik korraldada kostüümides vastuvõtte. Ühe naistekostüümi laenutamine maksab umbes 50 dollarit, meeste oma 10 dollari võrra vähem.

Kostüümilaenutus

Gateway Canyons Resort and Spa, Gateway (Kolorado): sportautode testsõidud

Hotell asub keset lummavat kõrbe ning sestap on seal off-roadseiklusteks ideaalsed tingimused. Programmi "Driven experiences" raames saab igaüks proovida kihutamist kõrgtehnoloogiliste autodega, teiste hulgas näiteks Porsche 911 Carrera Coupe, Mercedes-Benz SL550 ja Ford Mustang Shelby GT-ga.

Hooajaliselt töötavad instruktorid juhivad sind esmalt läbi kõrbes kulgeva kahemiilise treeningraja ning seejärel lubatakse sind üksi seiklema. Ülikiire neljatunnise elamuse maksumus algab 150 dollarist.Four Seasons Resort Punta Mita, Punta Mita (Mehhiko): privaatne

Four Seasons Resort Punta Mita, Punta Mita (Mehhiko): privaatne tequila-tuur

Tequila-sõbrad saavad kiigata selle joogi valmistamise köögipoolele. Kahele inimesele mõeldud pakett, mis maksab 23 000 dollarit, sisaldab helikopterilendu Jose Cuervo perefirmasse, kus tehakse külalistele väga eksklusiivne tuur. Saad tequilat libistada ja elavas esituses kohalikku muusikat kuulata.

Tekiila-tuur

Six Senses Zighy Bay, Dibba-Musandam (Omaan): tiibvarjuga lendamine (paragliding)

Zighy’i mäe tipus on võimalik tiibvarjuga lenneldes nautida vaateid, mida kusagil mujal näha pole võimalik. Hotellis töötav professionaalne tiibvarjur viib külalise soovi korral kuni 960 jala kõrgusele mägedesse. Tuur maksab ühele inimesele 183 dollarit.

Four Seasons Resort and Residences Whistler, Whistler (Kanada): helikopterituur jääkoobastesse
Hotelli partneriks on Headline Mountain Holidays nimeline firma, kes koos hotelliga pakub külalistele luksuslikku seiklemisvõimalust, viies nad Kanada suurima ja lõunapoolseima jäämäe tipus asuvatesse koobastesse. Tuur maksab ühele inimesele 1395 USA dollarit.

WestHouse Hotel New York, Manhattan (New York): isiklik meigikunstnik

Piisab vaid nupulevajutusest, kui meigikunstnik sind juba ilusaks tegema kiirustab. Tellida saab nii soengu kui jumestuse ja seda kõike su oma toas. Teenuste hinnad algavad 95 dollarist.

Primland, Dan (Virginia): tähtede vaatlemine

Tänu asukohale mäe tipus on selles hotellis suurepärane võialus tähtede vaatlemiseks. Hotelli observatooriumis on külastajate käsutuses Celestron CGE Pro 1400 teleskoop ning kuulata saab ka kohalike astronoomide ettekandeid.

Cavallo Point, Sausalito (Kalifornia): baar ja baarimees igas toas

Baarimehe programm sisaldab kas baarmeni poolt sinu toas valmistatud kokteile või juba valmis kokteilide toomist su numbrituppa. Võid ka kokteilide koostisained tuppa tellida ja joogid ise kokku segada. Teenust pakutakse igal ajal, mis sulle sobib. Selle maksumus ilma maksude, jootraha ja kohaletoimetamistasuta on 50 dollarit.

Four Seasons Resort, Mau Wailea (Hawaii): basseini kasutamine pärast sulgemisaega (täiskasvanutele)

Teenus, mis võimaldab sul koos kaaslasega romantikat nautida loojangust päikesetõusuni. Lisaks basseini kasutamise võimalusele pakutakse maitsvaid gurmeeroogi ja massaaži vabas õhus, otse öise tähistaeva all.

Hotel Saint Cecilia, Austin (Texas): personaalne ostugiid ja stilist

Võimalus sooritada oste oma hotellitoa mugavas õhkkonnas, sest hotelli koostööpartneriks on moe ja elustiilifirma ByGeorge. Stilist toob sulle valiku rõivaid numbrituppa ilma igasuguse lisatasuta.

Las Ventanas al Paraiso, San Jose del Cabo (Mehhiko): privaatne ilutulestik

Vajutad nuppu ja juba hakataksegi su toa akna taga ilutulestikku ette valmistama.

Spetsiaalselt selle jaoks disainitud iPad’i-äppi kasutades valid välja kogu pürotehnika, mida tahad taevasse lennutada, ka ilutulestiku värvid ja kestuse.

Ilutulestik

L'Apogee Courchevel (Prantsusmaa): suusatamine koos olümpiavõitjaga

Õpid suusatama ja saad avastada Trois Vallées mägipiirkonda koos olümpiavõitja ja 15kordse Prantsusmaa meistri Florence Masnadaga.

Teenuse hind on 2000 USA dollarit päev. See sisaldab nii majutust kui lisaks suusatamisele ka professionaalset soojendust ja hilisemat venitust koos Masnadaga.

Allikas: businessinsider.com