Nordic Aviationi juhatuse liikme, Erik Sakkovi sõnul on ettevõttel rõõm teatada uute põnevate suviste sihtkohtade lisamisest Nordic Aviationi lennuplaani. "Usun, et meie suvistest puhkuseliinidest leiab igaüks oma. Uutest sihtkohtadest on Rijeka mõeldud eelkõige peredele ja seiklejatele kauni Aadria mere ranniku uudistamiseks ning Edinburgh sobib oma rikkaliku ajaloopärandiga hästi just kultuurinautlejatele," kommenteeris Sakkov ning kinnitas, et Nordic Aviationi eesmärk on pakkuda eestlastele mugavaid ja sobivaid otselennuvõimalusi.

Alates 4. juunist 24. septembrini hakkavad lennud Horvaatia loodeosa sadamalinna Rijekasse toimuma laupäeviti. Perioodiks 28. juuni kuni 23. august lisandub ka täiendav teisipäevane väljumine.

Šotimaa pealinna Edinburghi saab lennata alates 28. maist 3 korda nädalas. Liin on käigus kuni 3. oktoobrini.

Koos uute eelloetletud otselendudega korraldab Nordic Aviation suvel lende kokku juba 15 eri sihtkohta. Lisaks Rijekale ja Edinburghile kuuluvad Nordic Aviationi liinivõrgustikku ka suvised Pariis, Nice ja Split ning aastaringsed Amsterdam, Berliin, Brüssel, Kiiev, München, Oslo, Stockholm, Trondheim, Viin ja Vilnius.

Täpsem lennugraafik on peatselt nähtav Nordic Aviationi kodulehel Piletid on müügis alates käesoleva nädala teisest poolest.