Teiste seas saab loomapargis näha ka kevadisi loomalapsi: metsseapõrsaid, kabehirve ja metskitsetalle. Ennast on hästi sisse seadnud ka noor põdravasikas Erik, kes võeti loomaparki pärast seda, kui põder Tõnu eelmise aasta lõpus külastaja poolt pakutud pähklite tõttu lämbus.

RMK Elistvere loomapargi majandusjuht Sirje Saul loodab, et eesootav nädal tuleb pilvitu ja vihmavaba, sest siis on südaöö paiku veel ka piisavalt valge, et ringi vaadata. “Öösel on loomapargi hääled valjemad ning loomad ise aktiivsemad, elamus on kindlasti teistsugune kui päeval,” sõnas ta, lisades, et varasematel aastatel on suveöö loomapargis olnud eriti populaarne noorte ja armunud paaride seas.

Loomapargis saab näha euroopa piisonit, põtra, põhjapõtra, metssiga, metskitse, kabehirve, pruunkaru, ilvest, rebast, kährikkoera, harilikku oravat, metsnugist, halljänest ja faasanit. Siseruumides võib tutvuda näriliste ekspositsiooniga.

RMK Elistvere loomapark asub RMK Tartu-Jõgeva puhkealal Elistveres, Jõgevamaal. Sissepääs loomaparki lõppeb pool tundi enne pargi sulgemist, suveööl kehtivad tavalised piletihinnad.