Novembris, kui kuni 2450 meetri kõrgusel kulgeval teel algavad selle piirkonna jaoks tüüpilised lumesajud, suletakse 1971. aastal ehitatud mägitee talvehooajaks ning lahti lükkama tullakse alles kevadel, kui olulist lumelisa pole enam oodata.

Sel aastal alustasid lumekoristajad 16. aprillil. Selleks, et tee üldse üles leida, kasutatakse ülitäpseid GPS-seadmeid. Loomulikult on asi lumelükkamisest kaugel - käik ligi 15 meetri paksusesse lumekihti freesitakse sisse spetsiaalsete masinatega.

Kui asfalt puhas, saabuvad turismibussid. Kevadest umbes jaanipäevani hoitakse turistide jaoks vaba üks teeserv, kus saab jalutada ning lumeseina oma käega katsuda.

Tateyama mägitee lumerohke turistidele uudistamiseks avatud lõik asub Murudo lähiste ja on ligi pool kilomeetrit pikk. Lumekoridori saab igal aastal turistidele näidata, sest Murodo-daira piirkond Tateyamas saab igal aastal keskmiselt seitsmemeetrise lumikatte. Kuid sel teelõigul pole haruldane ka ligi 20 meetri paksune lumevaip.

Samasuguseid lumekoridore saab näha ka Eestile lähemal: Norra kõrgemad mägiteed freesitakse kevadel samamoodi lumevabaks.

Sellised vaated on avanenud lumisele teele eelmistel aastatel:

2006 oli eriti lumerohke: 19 meetrit lumemüüri.
Lumekoridor 2008. aastal.