Delfi Reisijuhi veebikeskkonnas stardib fotoväljakutse, mis ootab kõiki suvenautlejaid jagama pilte oma seiklustest mööda Eestimaad. Osalemiseks ei ole vaja teha muud, kui valida välja paigad, mida suvel külastada tahad, teha kohapeal mõni äge pilt ja postitada see Instagrami teemaviitega #seikleDelfigaEestis. Kas oled tabanud lummava loodusfoto, jäädvustanud romantilise hetke või suvise perepildi? Jaga seda ka meiega, inspireeri teisi ja saa osa põnevatest auhindadest!

Eestimaa avastamisega saab algust teha juba täna ja põnevaid seiklusi planeerida kasvõi igasse nädalavahetusse, sest auhinnamäng kestab terve suve – kuni 15. augustini! Lugejamängu raames ootavad sind kõik Seikle Eesti keskkonnas kajastatud maakonnad ja sihtkohad.

Külasta neist üht või, veel parem, käi suve jooksul läbi kõik maakonnad! Nii saad Eestile korraliku ringi peale teha ja selle käigus ka sõpru piltidega inspireerida – meie väikeses Eestis on peidus veel nii palju avastamata aardeid!

Suveseikluse viimasel nädalal läheb suureks loosimiseks. Kõikide hashtag’i kasutanud osalejate vahel loositakse välja vägevaid auhindu. Postitama ja pildistama tasub hakata aga kohe!

Auhinnamäng ja auhinnad: kuidas võita?

Auhinnamängu periood: 15. mai kuni 15. august 2024

  • Avasta suvel meie kaunist kodumaad.

  • Jaga oma suveseikluste pilte Instagramis ja kasuta hashtag’i #seikleDelfigaEestis.

  • Auhindu loositakse igal kolmapäeval 15. juunist kuni 15. augustini. Igal nädalal läheb loosi 50-eurone Partneri kinkekaart!

Partneri kinkekaarte saab kasutada Kaubamajas, Selverites, Delice’is ning I.L.U. ja L’Occitane’i jaekauplustes üle Eesti. Kui endal on aga kõik vajalik juba olemas, saab kinkekaardi näol ülikasuliku kingituse pereliikmele, heale sõbrale, kolleegile või kliendile.

Inspiratsiooni sihtkohtade osas saad ammutada ka Seikleja blogist Reisijuhi portaalis. Sinna hakkavad suve jooksul ilmuma blogipostitused julgetest seiklejatest, kes on mõne ekspeditsiooni ette võtnud. Postitustest saad lugeda nende muljeid sihtkohtadest ja ka maakondade hingeeluga veidi lähemalt tutvuda ning selle käigus ehk endagi reisiplaane täiendada.

Pista nutitelefon taskusse, pane autole hääled sisse ja asu seikluste poole teele!

Keskkonnal Seikle Eestis tasub silma peal hoida veel sellepärast, et terve mängu kestel, kuni 15. augustini, näeb seal osalejate postitatud pilte. Need valib süsteem juhuslikkuse alusel ja need vahetuvad pidevalt. Postita oma pilt ja mine vaata, kas õnnestub see ka Delfis tabada!

Jälgi kindlasti ka Reisijuhi Instagrami ja Facebooki, et olla kursis kõige põnevamate reisiuudistega.

Jaga
Kommentaarid