Ükskõik, kas plaanite romantikahõngulist põgenemist kahekesi või seikluslikku väljasõitu sõpruskonnaga, siit leiab igaüks midagi hingele ja südamele. Kevad on Ida-Virumaal eriti imeline aeg, ka päev algab ju koos päikesetõusuga idast mõni hetk varem kui mujal Eestis. Loodus ärkab ellu ja päike paitab üha soojemalt, praegu on ideaalne matkata metsaradadel, nautida jalgrattasõidul maalilisi vaateid ja avastada uusi põnevaid kohti. 

Tutvu kõikide IDA/VIRU #kevadseiklus pakkumistega. Lisaks on maandumislehelt võimalik leida ka majutuspakkumisi ja soovitusi, kuhu minna ning mida teha

Kas oled valmis unustamatuks seikluseks e-Fati ratastel läbi ainulaadse tehismaastiku? Aidu Veespordikeskus pakub  kolmetunnist retke, mis on täis põnevaid radu ja võrratuid vaateid. Sinu vastupidavust proovile pannes tagame, et naased mitte ainult mudase ja väsinuna, vaid ka õnnelikuna. Seiklus lõpeb Aidu Veespordikeskuses, kus ootab lõõgastav saun ja maitsev toiduelamus.

Kevadseiklus toob e-Fati ratastega Aidut avastama

Avasta Jüriöö matk Alulinnast Saka mõisa! Ajaloolane Vallo Reimaa valgustab teekonnal muistse maalinna ja Saka mõisa ajalugu ning Jüriöö ülestõusu tähtsust piirkonnas. Matkatakse tõrvikute valgel ja lõpetatakse lõkke ääres koos kehakinnituse ning üllatusesinejaga. 

Jüriöö matk Alulinnast Saka mõisa (26. aprill)

Narva raekoja hoones on avatud virtuaalne ekspositsioon, mis äratab virtuaalreaalsuse prillide ja puutetundlike ekraanide abil Narva linna ellu nii, nagu teda tunti enne teist maailmasõda ja Narva pommitamist. Olles näinud, kui suursugune ja võimas oli Narva enne pommitamist, on kõige kiirem ning lihtsam viis minna jalgrattal linnaga ise tutvuma. Jalgrattaseiklus Narvas koosneb „Vana Narva uus elu“ VR-tuurist ja jalgratta kasutusest terveks päevaks Joaoru jalgrattalaenutusest.

Jalgrattaseiklus Narvas

Too oma tiimi uut hingamist ja värskust kevadise seiklusega! Karukella Puhkemaja pakub ainulaadset meeskonnamängu, mis viib teid eemale argipäevast ja aitab parandada meeskonnatööd. Lisaks meeskonnamängule „Faks peakontorist“ sisaldab pakkumine võimalust kasutada seminariruumi kolm tundi, lõõgastuda saunas ja nautida mõnulemist kuumaveebasseinis koos puhkemaja majutusega. 

Sinu tiimile tuleb kevadseiklus faksiga

Avasta kevadist Alutagusemaad jalgratastel! Alutaguse Tervisespordikeskus pakub ainulaadset võimalust nautida spordikeskuse pakutavaid mõnusid ja mugavusi ning avastada jalgrattal Kurtna järvestikku, matkaradu, Toilat koos Oru pargiga, Kuremäe kloostrit ning Illuka ja Mäetaguse mõisaid. Lisaks kultuurilistele elamustele saab piirkonnas nautida ka erinevaid maitseelamusi.

Kevadine seiklus Alutagusel

Koge oma seltskonnaga ainulaadset seiklust Kauksi Puhkemajas, kus ühiskokkamine toob kokku maitsed ja iidsed tarkused kokakunstist. Ühiskokkamise käigus valmistatakse ette sea- või lambaliha ning lisandid, mis pannakse küpsema maapõue. ​​Kuniks liha küpseb, saab lõkkel küpsetada kala, teha jalutuskäik Peipsi järve äärde või tellida köetud suitsusauna ja seal mõnusalt leilitada.

Seikluslik ühiskokkamine Kauksis

Saa osa von Rosen SPA romantilisest kevadseiklusest Mäetaguse mõisakompleksis, kus ajalooline võlu kohtub kaasaegsete mugavustega. Pakett hõlmab majutust, hommikusööki, piiramatut spaakasutust, magusat üllatust toas, 1,5-tunnist ratsutamise õpetust Siimumäe talus, vahuveini ning tasuta WiFi ja parkimise võimalust. See on täiuslik viis nautida kevadist loodust ja lõõgastuda elegantses spaas.

Von Rosen SPA romantiline kevadseiklus Siimumäe talus

Alusta oma seiklust Kohtla-Nõmme Alpides energiat andvate lõkkepannkookidega. Enne teele asumist saab imetleda päikeseloojangut aherainemäe tipust. Matk viib teid läbi metsatukkade ja kiviklibu, pimedas valgustavad teed pealambid ja matkakepid. Alutaguse matkaklubi matkajuhid teevad matkal jutupause, rääkides lugusid Ida-Virumaa tehismägedest ja looduse taastumisest. Matk kestab 2,5–3 tundi.

Päikeseloojangumatk pannkookidega

Avasta pimedate kaevanduskäikude saladusi eksklusiivsel tuuril, mis pakub adrenaliini ja närvikõdi. See retk viib sind maa-alustesse kohtadesse, mida tavapärastel ekskursioonidel ei näe, pakkudes tõestisündinud lugusid kaevanduse eluolust. Varusta end vettpidavate jalanõudega ja laetud mobiiltelefoniga, et kasutada seda nutika taskulambina.

Eksklusiivne tuur pimedates kaevanduskäikudes

Lisaks on maandumislehelt võimalik leida ka majutuspakkumisi ja soovitusi, kuhu minna ning mida teha

Liitu Ida-Virumaa turismiklastri uudiskirjaga SIIN Uudiskirjaga liitumisel oled esimeste seas, kes saab teada uutest seiklustest, uudistest ning  piirkonna parimatest pakkumistest.Jaga
Kommentaarid