Loodus

Sel ja ka järgmisel laupäeval toimub Huskypargis kelgukoerte jõulumaa perepäev. Tallinna loomaaias saab võtta osa üritusest Retked õhtuhämaruses, Pirita jõe ürgorus minna Päkapikumatkale ning Anija vallas avatakse Small Laplandi jõulumaa. Siis saab minna veel Emajõe-Suursoo soosaartele koerarakendimatkale, Taevaskojas valguskelgumatkale ning Paide kandis Valgma valgusrännakule.

Muusika

Käimas on Jõulujazz festival, üle Eesti toimuvad Viini Filharmoonia Straussi Orkestri konterdid ning Pärnu Linnaorkester annab kontserdi „Sammalroheline linnutee“. Tartus on tulemas Talvine Tantsupäev, Tõrvas esineb Metsatöll ning Fotografiskas annab kontserdi Prantsusmaa parim naisartist Pomme.

Muuseum, näitused

Reedel ootab külastamist ootavad Jõulud Paunveres (toimub ka järgmisel ka ülejärgmisel nädalal) ning Kultuurikatlas toimub Eesti muuseumipoodide jõuluturg. Jõuluhõngulises keskkonnas saab kingikotti valida kauneid trükiseid, pilkupüüdvaid disaintooteid, maitsvat põske pistmiseks, vahvaid mänguasju pisematele ja palju muud. Kogu päeva pakutakse külastajaile ürituse saalis publikuprogrammi, milles osalevad muuseumid saavad tutvustada uusi näitusi ja rääkida põnevatest uutest projektidest. Samuti on kohapeal avatud kohvik.

Muu

Värskas toimub Jõululaat, Võrus Talvefestival ning Väätsas üritus jõuluaknad ja jõuluturg. Väga huvitav on jõuluhõnguline virtuaalrännak ja šokolaadituur, põnevust jagub ERMi jõululaadal ning külastajaid ootab Rakvere Pikk Jõulutänav. Saaremaal on tulemas EHTNE jõuluturg, Hiiumaal Glögikohvikud ja Kuremaa lossis jõuluturg. Tallinnas saab pühapäeval minna EKA jõuluturule – nii praegused kui ka endised Kunstiakadeemia õpilased pakuvad imelisi tooteid oma ainulaadse Eesti disainiga.