Peipsi ääres on praegu kõige külluslikum aeg, mil valminud on kõikvõimalikud aia-, metsa ja põllusaadused ning kõigest sellest valmistavad 50 pop-up restorani Vasknarvast Saaboldani oma parimaid retsepte külastajate rõõmustamiseks.

Lauale jõuavad näiteks tint, viidikas, luts, haug, koha, ahven, rääbis, latikas erinevatel viisidel; metsaseened nii pirukates, suppides, salatites kui ka pelmeenides; lihasõpradele on sel aastal valik maitseterohke, sest võimalus on proovida härjasabasuppi, kopra-, lamba-, metssea-, metskitse-, hirve- ja põdraliha, vutti, veisepõske, wähja suppi. Kõigele sellele seltsiks oma aedadest ja põldudelt maitsvad lisandid ning magusad perekonnaretseptid või moodsamad desserdid.

Samuti saab sel nädalavahetusel Peipsimaa lugematutest müügipunktidest kaasa osta kogu seda rikkust, mis Peipsi ääres kasvab või mis on juba sahvritesse kogutud.

Sel aastal on kokku pandud ka paadimarsruut, mis on oma paadiga tulijatele mugavaks teejuhiks, kus saab maabuda ning milliseid kohti külastada.

Kahepäevarestoranid on avatud 19.augustil kell 11-21 ja 20.augustil kell 11-17.

Festivali info on leitav SIIT.