Saaremaale ja Muhumaale minejatele on sõiduplaanis 22. juunil nii Virtsust kui Kuivastust väljumised kell 22.50 ja kell 23.25 ning 00.00 (Kuivastust 23. juunil) ja 00.30 (Virtsust 23. juunil).

Jaanipäeva eel aitab Suurt väina ületada lisaks Tõllule ja Piretile ka Regula, mis langes 8. juunil tehnilise rikke tõttu rivist välja. Nüüdseks on parvlaev Regula taas korras ja pakub leevendust pühade ajal mandri ja Muhu vahel sõitjatele.

Rohuküla-Heltermaa liinil tehakse 22. juuni ja 25. juuni õhtul lisareise vajaduse ilmnemisel.

25. juunil Kuivastu-Virtsu viimane väljumine on 23.25.

„Sarnaselt eelmisele aastale oleme TS Laevadega kokku leppinud, et jaanipäeva nädalavahetusel lähtume põhimõttest, et lisareisidega viiakse kõik reisijad üle. Üldjärjekorras viibijatel soovitame jälgida väljumiste aegu TS Laevade kodulehelt www.praamid.ee, mida uuendatakse infoga jooksvalt,“ ütles Transpordiameti ühistranspordi korraldamise osakonna juhataja Andres Ruubas.

„Teiseks, oleme andnud TS Laevadele loa sadamatesse viivatel maanteedel reguleerida liiklust tekkivates järjekordades. Tagamaks seda, et kindlaks ajaks praamile tulevad reisijad pääsevad ohutult mööda üldjärjekorras ootavatest autodest. Samuti hoidmaks ära liiklusohtlike olukordade tekkimise,“ märkis Ruubas.