Selle sündmuse tähistamiseks toimub ANEX Tour esimene tšarterlend Türki, esmakordselt Eestis, lennukitüübiga BOEING 777, millel on kokku 339 istekohta – nendest 37 äriklassi istekohta ja 302 turistiklassi istekohta.

Järgmised lennud kuni hooaja lõpuni hakkavad toimuma kord nädalas jooksva graafiku alusel 189-kohalise Boeing 737-800. Türgi puhkusereise ostnud reisijaid lennutab ANEX Touri gruppi kuuluv lennufirma Mavi Gök Airlines.

„Meil on hea meel eduka tegevuse alguse üle Eestis ning selle üle, et reisijad valivad aktiivselt puhkusereise mitte ainult suve perioodiks, vaid ka sügisel. See trend näitab, et eestlased kipuvad oma puhkust rohkem ette planeerima ja säästma mitte ainult raha, vaid nii on neil ka võimalus valida rohkemate hotellide hulgast,“ märgib ANEX Tour Balticsi juhatuse liige Ilker Adiguzel.

ANEX Tour Baltics juhatuse liikme sõnul suurendas ettevõtte tulek Balti riikide turule Türki puhkusereiside pakkumist ligikaudu 5 protsenti. „Meie pakutavad puhkusepaketid eristuvad kõrgema klassi hotellide valiku ja suurepäraste hindade poolest. Sel aastal pakume ainsana Eestis ja Balti riikides puhkusevõimalusi meie ettevõtete gruppi kuuluvates Selectumi keti tipptaseme hotellides,“ lisab Adiguzel.

Praegu saavad Eestist pärit reisijad Türgi populaarses Antalya piirkonnas valida enam kui 380 hotelli seast. Lisaks juba mainitud ANEX Touri hallatavale Selectumi hotelliketile on reisijatel võimalus puhkama jääda sellistes populaarsetes Türgi hotellides nagu „NG Phaselis Bey“, „Ela Excellence“, aga ka „Maxx Royal“, „Voyage“, „Rixose hotelliketi“.

Eestist reisijate eeliseks on ka varajane saabumine Antalyasse ja hiline lahkumine puhkuselt naasjatel. „Lennuk maandub Antalya lennujaamas kohaliku aja järgi kell 06:55, seega saavad puhkajad nautida oma puhkust esimesest päevast alates ning väljalend Antalyast on planeeritud hilisõhtusele lennule, mis lisab veel ühe täispika päikesepaistelise päeva sooja ja kvaliteetsele puhkusele,“ - nimetab Ilker Adiguzel lennuaegade eeliseid.

Eesti reisijatega kohtuvad Antalya lennujaamas eestikeelsed reisiesindajad, kes jagavad kogu asjakohast reisiinfot, räägivad riigist, ekskursioonidest ning saadavad hotelli. Reisijatele antakse ka võimalus kasutada Antalya lennujaamas ettetellitud VIP-teenuseid, mille hulka kuuluvad saabumiskoosolek ja saatmisteenust lennujaamas, kiire turvakontrolli läbimine, individuaalne transfeer, lõõgastumine lennujaama business lounge'is.

Plaanid tulevikus - Kreeka, Bulgaaria ja Egiptus

Eestis ja Balti riikides tegevust alustanud Türgi kapitaliga ettevõte ANEX Tour lubab, et ei piirdu vaid Türgi reiside korraldamisega. Reisijatele plaanitakse alates suvest pakkuda hotelle Kreekas ja Bulgaarias ning talvehooajal - puhkereise Egiptuse populaarsetesse kuurortidesse - Hurghadasse ja Sharm el-Sheikhi.

„Nii Kreekas kui Bulgaarias on meil võimalus pakkuda reisijatele juba testitud, valitud hotelle, mis paistavad silma eriti hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Teeme seda sellest suvest alates. Talvel lennutame reisijaid tšarterlendudega Egiptusesse, kus näeme ka potentsiaali laiendada reiside pakkumist Eestist,“ - paljastab ANEX Tour Balticsi juhatuse liige Ilker Adiguzel ettevõtte plaane.

Ettevõte teatab, et reisijate mugavuse huvides on peagi võimalik puhkusereise soetada ka veebis - www.anextour.ee kodulehel.

ANEX Touri kohta

Rahvusvaheline reisikorraldaja ANEX Tour asutati 1996. aastal ja ettevõte on olnud üks juhtivaid reisikorraldajaid ülemaailmsel turismiturul juba üle 25 aasta. Türgi kapitali põhinevate ettevõtete gruppi kuuluv reisikorraldaja ANEX Tour pakub laia valikut reisiteenuseid enam kui 47 riigis üle maailma, keskendudes teenuste kvaliteedile ja klientide kõrgeimale rahulolu tasemele.

Jaga
Kommentaarid