Helsingi ja Pärnu vahelised lennud toimuvad kaks korda nädalas, neljapäeviti ja pühapäeviti. Mõlemal päeval väljub lennuk Helsingist kell 13.10 ja on Pärnus kell 13.55. Pärnust Helsingisse alustab lennuk sõitmist kell 14.25 ja on Helsingis kell 15.15.

Samadel päevadel, neljapäeviti ja pühapäeviti on käigus linnaliin nr 24. Buss alustab sõitmist hotell Viikingi juurest kell 12.45 ja läbib teel järgmisi hotelle: Tervis, Wasa, Estonia, Hedon, Rannahotell, Tervise paradiis, Strand ja hotell Pärnu. Seejärel läbib buss peatusi Bussijaam, Teater, Tallinna mnt, Rohu, Härma, Savi ja Lennusalk ning jõuab lennujaama kell 13.22.

Lennujaamast tagasisõitu alustab buss kell 14.10 ja tuleb kesklinna mööda Tallinna maanteed. Pärast Bussijaama peatuse läbimist on järgmine peatus Hotell Pärnu, seejärel Viiking, Tervis, Wasa, Estonia, Hedon, Rannahotell, Tervise paradiis ja lõpetuseks Strand.

Täpne marsruut on avaldatud veebilehel Peatus.ee. Buss peatub hotellide juures asuvates tähistatud bussipeatustes. Liinil kehtivad linnaliinide piletihinnad ja soodustused, bussijuhilt ostes on üksikpileti hinnaks kolm eurot.