Lennundusgrupi tegevjuht Jan Palmér ütles, et Airi Kaunissaare kasuks rääkis varasem töökogemus kommunikatsiooni ja turundussektoris, samuti karjäär Eesti ja Baltimaade suurimas reisibüroos Estravel Group. „Usun, et Airil on ettevõttele palju anda ja tema varasemad kogemused reisisektorist aitavad meie edukat laienemist Euroopa lennundusturul hästi toetada,“ lisas ta.

Tugev varasem karjäär

Airi Kaunissaare töötas kuni koroonaajastu alguseni Estraveli turundusdirektori positsioonil, vastutades nii Eesti kui Estraveli rahvusvaheliste sõsar- ja tütarettevõtete turundustegevuste ning muuhulgas ka oluliste Estravel Groupi reisibrändide loomise ja arendamise eest. Kaunissaare on varem avaldanud reisiraamatu „Minu Austraalia“ ning olnud mitmete edukate loomeprojektide, sealhulgas näiteks Tallinna ülikooli korduvalt auhinnatud „Ühe minuti loengu“ videosarja looja ja elluviija. Kaunissaare omab Tartu ülikooli ajakirjanduse ja Tallinna ülikooli televisiooni magistrikraade. Ta on töötanud ajakirjaniku ja kommunikatsioonijuhina erinevates Eesti riigiasutustes.

„Mul on südamest hea meel liituda niivõrd dünaamilise rahvusvahelise lennundusettevõttega nagu seda on Eesti lennunduse lipulaev Nordic Aviation Group,“ sõnas Kaunissaare. „Reisi- ja lennundusmaailmal pole olnud hiljutise koroonapandeemia tõttu sugugi lihtsad ajad, kuid nõudlus reisimise järele on tugevalt taastumas. Tunnustan senise turundus-, kommunikatsiooni- ja jätkusuutlikkuse juhi Toomas Uibo aastatepikkust pühendunud tööd, mille üks pärle on eduka brändi Xfly ellukutsumine ja arendus. Soovin anda nüüd oma panuse selle pööraselt areneva ettevõtte arengusse.“

Senine juht läks riigikokku

Senine turundus-, kommunikatsiooni- ja jätkusuutlikkuse juht Toomas Uibo asus tööle riigikokku 10. aprillil. Uibo sõnul on tal väga hea meel, et Eesti suurim lennuettevõte on leidnud endale väärika töötaja. „Tean Airit kui äärmiselt töökat, kohandumisvõimelist ja loomingulist inimest, kel alati naeratus näol. See sobib väga hästi kokku lennufirma väärtustega, kus tiimitöö ja kompetents on seatud esikohale. On märkimisväärne, et juhtkonnas nüüd rohkem naisi kui mehi. Soovin Airile edu uues ametis ja olen kindel, et asjad on edaspidigi hästi hoitud.“

Eesti riigile kuuluv Nordic Aviation Group opereerib kahe brändi – Xfly ja Nordica – all lende teistele lennufirmadele ning annab tööd juba 700 lennundusspetsialistile üle Euroopa. Lennufirma on laienenud tänaseks kaheksasse riiki ja omab baase Tallinnas, Vilniuses, Stockholmis, Aarhusis, Kopenhaagenis, Turus, Lissabonis, Sofias, Münchenis ning Hamburgis. Grupi lennukipark küündib käesoleval aastal juba 22 lennukini ning jaguneb selliste lennukitüüpide nagu ATR72-600, CRJ900 ja Airbus A320, samuti kaasaegsete ja keskkonnasäästlike Airbus A320neo vahel. Ettevõte on sõlminud pikaajalised strateegilised koostöölepingud lennufirmadega SAS, TAP, Marabu ja hooajalise lepingu Cyprus Airwaysiga.

Eesti lennundusgrupp värbab aktiivselt juurde uusi spetsialiste oma karjääriportaali jobs.nagroup.ee kaudu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid